Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen FRAUS Německy s úsměvem nově

Knihy

FRAUS Německy s úsměvem nově

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice je určena všem zájemcům o studium německého jazyka, a to jak těm, kteří teprve začínají, tak těm, kteří základy jazyka už zvládli. Je rozčleněna do 22 lekcí, zaměřuje se na komunikativní zvládnutí obecného jazyka a vede k získání dovednosti dorozumět se v běžných životních situacích (představování, na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Čerstvá hodnocení FRAUS Německy s úsměvem nově

  • 5

Viki U., 25. listopadu 2015

Tuto učebnici jsme měli na gymnáziu a musím říct, že se mi podle ní učilo výborně. Dost cvičení + další cvičení v doplňkovém sešitě. Navíc jsem mluvila s jedním profesorem, který ji označil za nejlepší učebnici na němčinu (pracuji totiž v knihkupectví v oddělení s učebnicemi).


Specifikace FRAUS Německy s úsměvem nově

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 319 Kč

... a dál?

Produkt FRAUS Německy s úsměvem nově

FRAUS Německy s úsměvem nově - parametry

Název produktu: FRAUS Německy s úsměvem nově
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 319 Kč
Maximální cena: 319 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice je určena všem zájemcům o studium německého jazyka, a to jak těm, kteří teprve začínají, tak těm, kteří základy jazyka už zvládli. Je rozčleněna do 22 lekcí, zaměřuje se na komunikativní zvládnutí obecného jazyka a vede k získání dovednosti dorozumět se v běžných životních situacích (představování, na návštěvě, v obchodě, v restauraci, v hotelu, u lékaře, na poště atd.). Mluvnický výklad se omezuje na základní gramatické jevy, které jsou důležité pro obecnou jazykovou komunikaci.

Nové vydání této oblíbené učebnice bylo jazykově upraveno rodilou mluvčí, grafická úprava od základu změnila svoji podobu. Kromě ilustrací Markéty Holečkové je učebnice oživena fotografiemi, orientaci usnadní zcela nové piktogramy doprovázející jednotlivé části lekcí. Velká pozornost je věnována nácviku ústní komunikace (cvičení označená znakem pro dialog), v každé lekci se systematicky procvičuje čtení a poslech s porozuměním. Po probrání učebnice by měl mít student znalosti postačující ke složení základní státní jazykové zkoušky nebo připravované maturitní zkoušky vyšší úrovně – B2 podle stupnice Evropského jazykového portfolia.

Co je v učebnici úplně nové:

- grafická úprava - aktualizace textů - testy ke všem lekcím - v každé lekci fonetické cvičení - audionahrávky


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.