Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen František Langer: Tvorba z exilu

Knihy

František Langer: Tvorba z exilu

Hodnocení: 1x
  • 4

Tvorba z exilu – Spisy, sv. 11 - František Langer. Jedenáctý svazek Spisů FL je vyhrazený u nás dosud prakticky neznámé tvorbě tohoto autora. Langer, který za druhé světové války působil ve Velké Británii jako šéf zdravotnictva čs. vojska na Západě, v té době publikoval v exilovém tisku a připravoval pořady pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.80048

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace František Langer: Tvorba z exilu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 155 Kč

Jedenáctý svazek Spisů FL je vyhrazený u nás dosud prakticky neznámé tvorbě tohoto autora. Langer, který za druhé světové války působil ve Velké Británii jako šéf zdravotnictva čs. vojska na Západě, v té době publikoval v exilovém tisku a připravoval pořady pro rozhlasové vysílání BBC. Vedle výběru z nich, připraveného doc. J. Holým, svazek obsáhne i esej Poznáváme Angličany, Řeč nad kolébkou a další Langrovy prózy (např. povídky Přesvědčení Maca Oweca, Hasič či 0 rabbim Löwovi a dětech) články, úvahy a projevy z » ... a dál?

Produkt František Langer: Tvorba z exilu

František Langer: Tvorba z exilu - parametry

Název produktu: František Langer: Tvorba z exilu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 155 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tvorba z exilu – Spisy, sv. 11 - František Langer. Jedenáctý svazek Spisů FL je vyhrazený u nás dosud prakticky neznámé tvorbě tohoto autora. Langer, který za druhé světové války působil ve Velké Británii jako šéf zdravotnictva čs. vojska na Západě, v té době publikoval v exilovém tisku a připravoval pořady pro rozhlasové vysílání BBC. Vedle výběru z nich, připraveného doc. J. Holým, svazek obsáhne i esej Poznáváme Angličany, Řeč nad kolébkou a další Langrovy prózy (např. povídky Přesvědčení Maca Oweca, Hasič či 0 rabbim Löwovi a dětech) články, úvahy a projevy z exilu, potvrzující autorův mimořádný vypravěčský a charakterizační talent, obsáhlost jeho znalostí, ale i moudrost Langerovy osobnosti. Tvorba z exilu – Spisy, sv. 11 - František Langer od nakladatelství Akropolis v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Tvorba z exilu je jedním ze tří svazků, jimiž otevíráme Spisy Františka Langera (1888-1965), mnohostranného spisovatele čapkovské generace, významného představitele demokraticky orientované kultury, tvořícího v širokém časovém rozpětí od počátku století až po šedesátá léta.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.