Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Francouzsko-český česko-francouzský studijní slovník

Slovníky

Francouzsko-český česko-francouzský studijní slovník

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové vydání Francouzsko – českého a česko – francouzského slovníku, který je vhodný především pro studenty, neboť obsahuje speciální studijní poznámky. Ty pomáhají správné výslovnosti, vysvětlují správné použít a pochopení slov pomocí synonim a antonim. Např.: carrefour – křižovatka – Carrefour užíváne pro označní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82308

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Francouzsko-český česko-francouzský studijní slovník

Kategorie Slovníky
Nejnižší cena 421 Kč

* nejnovější slovní zásoba spisovného a hovorového jazyka * téměř 300 dvoubarevných ilustrací, studijní poznámky, studijní příloha, gramatika * definice ekvivalentů pomocí kontextových charakteristik * maximální uživatelská přívětivost a snadnost vyhledávání * nabídka tematicky příbuzných slov a slovních spojení u klíčového hesla * barevné odlišení klíčových a frekventovaných hesel ... a dál?

Produkt Francouzsko-český česko-francouzský studijní slovník

Francouzsko-český česko-francouzský studijní slovník - parametry

Název produktu: Francouzsko-český česko-francouzský studijní slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 421 Kč
Maximální cena: 513 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové vydání Francouzsko – českého a česko – francouzského slovníku, který je vhodný především pro studenty, neboť obsahuje speciální studijní poznámky. Ty pomáhají správné výslovnosti, vysvětlují správné použít a pochopení slov pomocí synonim a antonim. Např.: carrefour – křižovatka – Carrefour užíváne pro označní místa, kde se setkává několik silnic. Croisement se užívá je pro protnutí dvou silic.

Slovník obsahuje 1360 stran o téměř 50 tisíc heslech, slovních vazeb a frází. Dále je slovník opatřen dvoubarevnými lustracemi a francouzskou výslovností v obou částech slovníku. Samozřejmostí je také nejnovější slovní zásoba spisovného a hovorového jazyka. nejnovější slovní zásoba spisovného a hovorového jazyka. FIN Francouzsko český česko francouzský slovník Studijní . nejnovější slovní zásoba spisovného a hovorového jazyka téměř 300 dvoubarevných ilustrací, studijní poznámky, studijní příloha, gramatika definice ekvivalentů pomocí kontextových charakteristik maximální uživatelská přívětivost a snadnost vyhledávání nabídka tematicky příbuzných slov a slovních spojení u klíčového hesla barevné odlišení klíčových a frekventovaných hesel FIN Francouzsko český česko francouzský slovník Studijní od nakladatelství FIN Publishing s.r.o. v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.