Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU

Knihy

Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU

Hodnocení: 1x
  • 4

Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU - Flösslerová Dobruška, Mgr.. Didaktická hra Počítání násobilky pomocí kartiček je metoda známá již hodně let. Děti si s její pomocí osvojují násobilkové příklady. Hrou „SLON“ se snažíme doplnit standardní výuku zábavou. Na kartách jsou uvedeny obtížnější ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU koupíte i tady

Specifikace Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 81 Kč

Didaktická hra Počítání násobilky pomocí kartiček je metoda známá již hodně let. Děti si s její pomocí osvojují násobilkové příklady. Hrou SLON se snažíme doplnit standardní výuku zábavou. Na kartách jsou uvedeny obtížnější spoje z malé násobilky spolu s obrázkem zvířátka. Obrázky napomáhají dětem k lepšímu zapamatování a jednotlivé příklady zase zaručují, že si žáci opravdu procvičí všechny nejobtížnější spoje. Předejdeme tak náhodnému výběru, kdy se některé příklady procvičí vícekrát a některé vůbec. Karty » ... a dál?

Produkt Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU

Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU - parametry

Název produktu: Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 81 Kč
Maximální cena: 115 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU - Flösslerová Dobruška, Mgr.. Didaktická hra Počítání násobilky pomocí kartiček je metoda známá již hodně let. Děti si s její pomocí osvojují násobilkové příklady. Hrou „SLON“ se snažíme doplnit standardní výuku zábavou. Na kartách jsou uvedeny obtížnější spoje z malé násobilky spolu s obrázkem zvířátka. Obrázky napomáhají dětem k lepšímu zapamatování a jednotlivé příklady zase zaručují, že si žáci opravdu procvičí všechny nejobtížnější spoje. Předejdeme tak náhodnému výběru, kdy se některé příklady procvičí vícekrát a některé vůbec. Karty můžete hrát doma, ve školní družině nebo i ve škole. Rodiče mohou hrát spolu se svými dětmi hru „Vyšší bere“ . Vyučující v hodinách matematiky mohou vést žáky k samostatné práci, kdy děti navzájem porovnávají své výkony. Velmi dobré zkušenosti s kartami máme při práci s dětmi s poruchami učení (dyslexie, dyskalkulie, LMD). Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU - Flösslerová Dobruška, Mgr. od nakladatelství Kanopa v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.