Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Hudební hračky » Srovnání cen Fisher Price zpívající kytara

Hudební hračky

Fisher Price zpívající kytara

Hodnocení: 1x
  • 4

Fisher Price Zpívající kytaraPopis:¨Kytara je zábavným dětským výukovým nástrojem! Děti si zamilujíbláznění s kytarou a svými oblíbenými písničkami. Díky dvěmapřehrávacím režimům – učení a hudba, se děti naučí abecedu,čísla, barvy, tvary a další! Stisknutím kteréhokoliv ze tří svítícíchtlačítek se spustí písničky, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.835

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Fisher Price zpívající kytara

Kategorie Hudební hračky
Výrobce Fisher Price
Nejnižší cena 369 Kč

Kytara je zábavným dětským výukovým nástrojem! Děti si zamilují bláznění s kytarou a svými oblíbenými písničkami. Díky dvěma přehrávacím režimům - učení a hudba, se děti naučí abecedu, čísla, barvy, tvary a další! Stisknutím kteréhokoliv ze tří svítících tlačítek se spustí písničky, melodie a zábavné věty a bouchnutím do kuličky se aktivuje další zábava. Chce-li si dítě hrát ještě víc, může posouvat rockovou hvězdu a hrát si s klapajícími » ... a dál?

Produkt Fisher Price zpívající kytara

Fisher Price zpívající kytara - parametry

Název produktu: Fisher Price zpívající kytara
Výrobce: Fisher Price
Minimální cena: 369 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fisher Price Zpívající kytaraPopis:¨Kytara je zábavným dětským výukovým nástrojem! Děti si zamilujíbláznění s kytarou a svými oblíbenými písničkami. Díky dvěmapřehrávacím režimům – učení a hudba, se děti naučí abecedu,čísla, barvy, tvary a další! Stisknutím kteréhokoliv ze tří svítícíchtlačítek se spustí písničky, melodie a zábavné věty a bouchnutím dokuličky se aktivuje další zábava. Chce-li si dítě hrát ještě víc,může posouvat rockovou hvězdu a hrát si s klapajícími korálky, ježpodporují rozvoj jemné motoriky. Více než 25 písniček, melodií a vět.Hračka mluví česky. Kytara je zábavným dětským výukovým nástrojem!Děti si zamilují bláznění s kytarou a svými oblíbenými písničkami.Díky dvěma přehrávacím režimům – učení a hudba, se děti naučíabecedu, čísla, barvy, tvary a další! Stisknutím kteréhokoliv ze třísvítících tlačítek se spustí písničky, melodie a zábavné věty abouchnutím do kuličky se aktivuje další zábava. Chce-li si dítě hrátještě víc, může posouvat rockovou hvězdu a hrát si s klapajícímikorálky, jež podporují rozvoj jemné motoriky. Více než 25 písniček,melodií a vět. Hračka mluví česky. Tato kytara naučí spoustu nových věcí! Je skvělou společnicí pro děti, které milují hudbu a tanec. Nabízí 2 režimy přehrávání – učení a hudební zábavu. S kytarou se může dítě učit abecedu, čísla, barvy, tvary a mnoho dalšího. Stisknutím kteréhokoliv ze 3 svítících tlačítek se spustí písničky, melodie a veselé věty, po roztočení kuličky se aktivuje další nabídka. Součástí je rocková hvězda, kterou lze posouvat a klapající kroužky pro rozvoj jemné motoriky. Obsahuje více než 25 písniček! Provoz na 2 AA baterie. Hračka mluví česky. Vhodné pro děti od 6 měsíců.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.