Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Fenistil 24 4 mg 10 tablet

Léky

Fenistil 24 4 mg 10 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Účinná látka: Přípravek Fenistil 24 je k dispozici ve formě tvrdých tobolek, z nichž každá obsahuje 4 mg léčivé látky dimetindeni maleas (dimetindeniummaleinát). Tobolky umožňují prodloužené uvolňování léčivé látky, což zajišťuje účinnost léku po dobu nejméně 24 hodin. Další látky: monohydrát laktózy, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Fenistil 24 4 mg 10 tablet

Kategorie Léky
Výrobce FAMAR NEDERLAND
Nejnižší cena 112 Kč

PŘÍBALOVÁ INFORMACE Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Fenistil 24 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli » ... a dál?

Produkt Fenistil 24 4 mg 10 tablet

Fenistil 24 4 mg 10 tablet - parametry

Název produktu: Fenistil 24 4 mg 10 tablet
Výrobce: FAMAR NEDERLAND
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 112 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Účinná látka:

Přípravek Fenistil 24 je k dispozici ve formě tvrdých tobolek, z nichž každá obsahuje 4 mg léčivé látky dimetindeni maleas (dimetindeniummaleinát).

Tobolky umožňují prodloužené uvolňování léčivé látky, což zajišťuje účinnost léku po dobu nejméně 24 hodin. Další látky:

monohydrát laktózy, mikrokrystalická celulóza, předželatinovaný bramborový škrob, kyselina

glutamová, dimetikon, hydroxypropylmethylcelulóza, oxid titaničitý, mastek, akrylátový kopolymer, ethylcelulóza.

Stěna tobolky je složena z mastku, želatiny, oxidu titaničitého, žlutého oxidu železitého a červeného oxidu železitého. Indikační skupina:

Fenistil 24 patří do skupiny léků, které se nazývají antihistaminika a používají se k léčbě příznaků alergie, jako jsou např. kožní vyrážky, svědění, senná rýma nebo jiné druhy alergické rýmy. Charakteristika:

Fenistil 24 ruší účinky histaminu, což je látka, která se v těle uvolňuje při styku s alergenem a vyvolá rozvoj alergické reakce.

Přípravek zmírňuje svědění a podráždění způsobené vyrážkou na kůži, zmírňuje otoky a příznaky alergické rýmy, jako např. hojný vodnatý sekret z nosu, kýchání, svědění nosu a pálení a slzení očí. Použití:

Fenistil 24 může být používán při léčbě těchto stavů: akutní kopřivky (výsev svědivých pupenů), svědění, sezónní (senné) alergické rýmy a na doporučení lékaře k léčbě alergických kožních reakcí, jako je svědivý zánět kůže (ekzém a podobné stavy), chronické (celoroční) alergické kopřivky a celoroční alergické rýmy (např. alergie na prach v domácnosti, na zvířecí chlupy, peří apod.). Neužívat:

Přípravek Fenistil 24 neužívejte, pokud víte, že trpíte alergií na některou z jeho složek.

Přípravek Fenistil 24 není určen dětem mladším 12 let.

O užívání přípravku se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud máte některé z těchto zdravotních potíží: glaukom (zelený zákal), problémy s močením z důvodu zvětšení prostaty nebo pokud užíváte některý z těchto léků: antidepresíva (léky proti depresi), anticholinergika (léky proti břišním či žaludečním křečím), sedativa (uklidňující léky), trankvilizéry (léky proti úzkosti) či léky na spaní. Nežádoucí účinky:

Fenistil 24 je celkově dobře snášen a zpravidla nezpůsobuje únavu ani ospalost.

V ojedinělých případech se mohou objevit zažívací potíže, pocit na zvracení, nervozita, bolesti hlavy, sucho v ústech nebo závratě.

Velmi zřídka je uváděn výskyt vyrážky na kůži, otoku obličeje nebo hrdla, dušnosti nebo svalových křečí. Při zaznamenání některého z těchto příznaků přerušte užívání přípravku Fenistil 24 a obraťte se na svého lékaře.

Na svého lékaře nebo lékárníka se obraťte i tehdy, pokud zaznamenáte některý jiný účinek, o němž se domníváte, že by mohl být způsoben užíváním přípravku Fenistil 24. Interakce s jinými léčivy:

Podobně jako mnohá jiná antihistaminika může Fenistil zesílit účinek alkoholu.

Po dobu užívání přípravku se požívání alkoholických nápojů nedoporučuje. Těhotenství a kojení:

Jste-li těhotná nebo kojíte, přípravek Fenistil 24 neužívejte s výjimko


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.