Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen English Vocabulary in Use 2nd Edition Elementary

Učebnice/Odborná literatura

English Vocabulary in Use 2nd Edition Elementary

Hodnocení: 1x
  • 4

English Vocabulary in Use Série zahrnuje 4 učebnice slovní zásoby, které dodržují In Use formát a jsou doplněné několika CD-ROMy. Pro úroveň Elementary je k dispozici také CD Presentation Plus. Učebnice upevňují a rozšiřují slovní zásobu, a tím podporují sebejistotu studentů v ústním i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? English Vocabulary in Use 2nd Edition Elementary koupíte i tady

Specifikace English Vocabulary in Use 2nd Edition Elementary

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 536 Kč

English Vocabulary in Use Série zahrnuje 4 učebnice slovní zásoby, které dodržují In Use formát a jsou doplněné několika CD-ROMy. Pro úroveň Elementary je k dispozici také CD Presentation Plus. Učebnice upevňují a rozšiřují slovní zásobu, a tím podporují sebejistotu studentů v ústním i písemném vyjadřování. Praktický formát In Use pro snadné pochopení slovní zásoba je prezentována v kontextu na levé straně a cvičení jsou umístěny na pravé » ... a dál?

Produkt English Vocabulary in Use 2nd Edition Elementary

English Vocabulary in Use 2nd Edition Elementary - parametry

Název produktu: English Vocabulary in Use 2nd Edition Elementary
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 536 Kč
Maximální cena: 636 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

English Vocabulary in Use Série zahrnuje 4 učebnice slovní zásoby, které dodržují In Use formát a jsou doplněné několika CD-ROMy. Pro úroveň Elementary je k dispozici také CD Presentation Plus. Učebnice upevňují a rozšiřují slovní zásobu, a tím podporují sebejistotu studentů v ústním i písemném vyjadřování. Praktický formát In Use pro snadné pochopení slovní zásoba je prezentována v kontextu na levé straně a cvičení jsou umístěny na pravé straně. Flexibilita dvoustránkové kapitoly lze libovolně využívat dle potřeb výuky. Současný jazyk do učebnic jsou zařazena pouze nejčastěji používaná slova a výrazy ze současné angličtiny (dle English Profile). Upozornění na nejčastější chyby speciální sekce poukazují na nejčastější chyby, které byly identifikovány v  Cambridge Learners Corpus . Autoři v těchto kapitolách radí studentům, jak se chybám co nejlépe vyhnout. (elementary : with answers : second edition) English Vocabulary in Use is a family of self-study and classroom texts for vocabulary development. The books follow the successful format of the English Grammar in Use titles with presentation of new vocabulary on the left-hand pages and practice exercises on the facing right-hand pages. There are currently 4 levels of English Vocabulary in Use from Elementary to Advanced. The Elementary and Pre-Intermediate to Intermediate levels are now available with brand-new CD-ROMs offering additional interactive exercises. Supplementary tests for each level are also available. All levels of English Vocabulary in Use are informed by the Cambridge International Corpus to ensure that the items of vocabulary selected are current, useful and up to date. The corpus has also been used to ensure that the vocabulary is presented in natural contexts. The books have been designed for self-study and come with a full discursive answer key. Publikace: English Vocabulary in Use 2nd Edition Elementary Edition with answers - McCarthy, Michael & O'Dell, Felicity. Anotace:

procvičování slovní zásoby se správnými odpověď mi pro začátečníky

Popis:

Description: A new edition of the best-selling vocabulary practice

title. Whether you're studying on your own or in class, English

Vocabulary in Use Elementary covers all the words and phrases you

need at this level to understand and be understood in English. This

new edition is fully updated to make the book even more relevant

and accessible. This 'with answers' edition of this best-selling

vocabulary book is ideal for self-study. Also available with an

interactive CD-ROM for extra practice of the vocabulary presented

in the book. Publikace: English Vocabulary in Use 2nd Edition Elementary Edition with answers - McCarthy, Michael & O'Dell, Felicity. KNIHA S KLÍČEM, DRUHÉ VYDÁNÍ.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.