Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Edelsa Grupo Didascalia, S.A. EMBARQUE 2 PROFESOR - ALONSO, M., PRIETO, R.

Učebnice/Odborná literatura

Edelsa Grupo Didascalia, S.A. EMBARQUE 2 PROFESOR - ALONSO, M., PRIETO, R.

Hodnocení: 1x
 • 4

čtyřdílný ucelený učební soubor je určený dospívajícím a dospělým studentům na gymnáziu, JŠ a SŠ ; plně odpovídá podmínkám Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a současným trendům výuky   rozsah učebnice 1. a 2. dílu odpovídá zhruba 2 letům výuky na střední škole (3 a ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Edelsa Grupo Didascalia, S.A. EMBARQUE 2 PROFESOR - ALONSO, M., PRIETO, R.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 413 Kč

čtyřdílný ucelený učební soubor je určený dospívajícím a dospělým studentům na gymnáziu, JŠ a SŠ ; plně odpovídá podmínkám Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a současným trendům výuky   rozsah učebnice 1. a 2. dílu odpovídá zhruba 2 letům výuky na střední škole (3 a vícehodinová týdenní dotace)   moderní a aktuální témata z každodenního života jsou živá a zajímavá, informace, které je doplňují, jsou vybrány velmi dobře a vhodně zasazeny do » ... a dál?

Produkt Edelsa Grupo Didascalia, S.A. EMBARQUE 2 PROFESOR - ALONSO, M., PRIETO, R.

Edelsa Grupo Didascalia, S.A. EMBARQUE 2 PROFESOR - ALONSO, M., PRIETO, R. - parametry

Název produktu: Edelsa Grupo Didascalia, S.A. EMBARQUE 2 PROFESOR - ALONSO, M., PRIETO, R.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 413 Kč
Maximální cena: 833 Kč
Ušetríte až: 420 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • čtyřdílný ucelený učební soubor je určený dospívajícím a dospělým studentům na gymnáziu, JŠ a SŠ ; plně odpovídá podmínkám Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a současným trendům výuky

    rozsah učebnice 1. a 2. dílu odpovídá zhruba 2 letům výuky na střední škole (3 a vícehodinová týdenní dotace)

    moderní a aktuální témata z každodenního života jsou živá a zajímavá, informace, které je doplňují, jsou vybrány velmi dobře a vhodně zasazeny do kontextu probírané látky

   aktivním způsobem a v kontextu jsou rozvíjeny všechny jazykové dovednosti receptivní i produktivní (čtení, psaní a mluvený projev)

    témata se prolínají se zapojením moderních technologií (blogy, fóra, e-mail, atp.); učebnice mají internetové vstupy pro učitele i studenta: přepis poslechových cvičení, modelové testy, další cvičení

    doprovodné texty z reálií, kulturní a jiné oblasti jsou velmi dobře postavené, srozumitelné, opět s podporou na Zona  estudiante na www.edelsa.es a jiných doporučených adres   

  předností 1. a 2. dílu  je i přehledné barevné rozlišení jako u 1. dílu: (modrá barva = slovní zásoba a její funkce, červeně je vyznačena gramatika a žlutou barvou pak společensko kulturní témata a informace z hispánského světa) a  účelné a přehledné využití postranních lišt (Sábes que ..., Expresar ., Gramática) a zápatí pro Acción.

  Embarque 1 a Embarque 2 zachovávají stejnou strukturu (rozdíl pouze v počtu modulů)

  součástí učebnic je závěrečný celkový přehled mluvnice ( Resumen de gramática )

  (curso de espaol lengua extranjera) Publikace: Embarque 2 PU + CD /A2+/ - ALONSO, M.;PRIETO, R.. ?Qué contiene el libro del profesor?
 • El Libro del Alumno íntegro
 • con las claves de los ejercicios.
 • Un CD audio.
 • Una guía

metodológica con: ?Los objetivos de cada actividad. ?La forma

social de trabajo más adecuada a cada una (individual, parejas,

etc.). ?Una serie de sugerencias metodológicas de trabajo. ?Una

amplia y variada información sociocultural (con enlaces a

Internet). Publikace: Embarque 2 PU + CD /A2+/ - ALONSO, M.;PRIETO, R.. Nový čtyřdílný soubor učebnic španělštiny pro gymnázia, střední a jazykové školy - metodická příručka pro učitele s poslechovým CD, 2. díl

Součástí příručky je kompletní obsah učebnice, klíč ke cvičením a vložené audio CD. Obsahuje metodologii učitele, cíle aktivit, popis práce ve třídě i individuální a sérii dalších nápadů. Učiteli je tak nabídnut bohatý společensko-kulturní informační materiál k jednotlivým tématům s podporou na internetu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.