Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Edelsa COLEGA 2 PROFESOR - HORTELANO, M.L., HORTELANO, E.G.

Knihy

Edelsa COLEGA 2 PROFESOR - HORTELANO, M.L., HORTELANO, E.G.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: COLEGA 2 PROFESOR - HORTELANO, M.L.;HORTELANO, E.G.. La Guía didáctica incluye las siguientes secciones: •Introducción, en la que se desarrolla una reflexión metodológica acerca de la ensenanza del espanol a ninos y se explican en detalle las características del método Colega. •Material necesario para el ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Edelsa COLEGA 2 PROFESOR - HORTELANO, M.L., HORTELANO, E.G. koupíte i tady

Specifikace Edelsa COLEGA 2 PROFESOR - HORTELANO, M.L., HORTELANO, E.G.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 260 Kč

La Guía didáctica incluye las siguientes secciones: •Introducción, en la que se desarrolla una reflexión metodológica acerca de la ense ... a dál?

Produkt Edelsa COLEGA 2 PROFESOR - HORTELANO, M.L., HORTELANO, E.G.

Edelsa COLEGA 2 PROFESOR - HORTELANO, M.L., HORTELANO, E.G. - parametry

Název produktu: Edelsa COLEGA 2 PROFESOR - HORTELANO, M.L., HORTELANO, E.G.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 260 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Publikace: COLEGA 2 PROFESOR - HORTELANO, M.L.;HORTELANO, E.G.. La Guía didáctica incluye las siguientes secciones:
  • Introducción, en la que se desarrolla una reflexión metodológica acerca de la ensenanza del espanol a ninos y se explican en detalle las características del método Colega.
  • Material necesario para el desarrollo de todas las actividades.
  • Programación de contenidos unidad por unidad.
  • Planificación de las lecciones en las que se dan todas las pautas para trabajar juntos el Libro del alumno, el Cuaderno de ejercicios y el resto de los materiales complementarios.
  • Banco de ideas en el que se explica el funcionamiento de las actividades lúdicas planteadas en cada lección y se proporcionan otras nuevas. Publikace: COLEGA 2 PROFESOR - HORTELANO, M.L.;HORTELANO, E.G.. Kurz španělštiny pro děti od 7 let. Celým kurzem provádí děti postava pejska. Kniha obsahuje 6 tematických celků, v každém je na čtyřech dvojlistech prezentace aktivit, učení se nových slovíček a struktur prostřednictvím písniček, her, atd.. Jsou využívány především ústní dovednosti a poslech s porozuměním. Poslední dvoustrana dává žákovi prostor k opětovnému použití získaných poznatků k vytvoření projektu. - příručka k výuce obsahuje plány práce a učební pokyny pro každou z lekcí + návrhy na hry a aktivity pro třídu + Odkaz na webové stránky, ze které si můžete stáhnout kartičky (flashcards), dopisy, otisknutelné aktivity pro práci na tříděné čtenáři a jiné návrhy, jako je bingo, videa ..

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.