Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

Knihy naučná literatura

Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku cena od 0 Kč

Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

Hodnocení: 117x
  • 3.04274

Evangelium moderního mystika nám ukazuje brány do věčné přítomnosti a nabízí nám transcendentní pravdy, které nás osvobodí. Srozumitelně podaný výklad obtížně pochopitelného stavu "bytí v přítomnosti", kdy ztrácí minulost i budoucnost svou sílu. Při čtení této knihy se budeme muset vzdát analytického ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku - parametry

Název produktu: Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.04 bodů z 5
Počet hodnocení: 117 x
Hodnocení:
  • 3.04274
Podrobný popis:

Evangelium moderního mystika nám ukazuje brány do věčné přítomnosti a nabízí nám transcendentní pravdy, které nás osvobodí. Srozumitelně podaný výklad obtížně pochopitelného stavu "bytí v přítomnosti", kdy ztrácí minulost i budoucnost svou sílu. Při čtení této knihy se budeme muset vzdát analytického myšlení a svého falešného já, které je produktem naší mysli. Mnoho z nás učiní nové objevy: nejsme svou myslí; můžeme se zbavit duševní bolesti; autentickou sílu najdeme, jakmile se vzdáme přítomnému okamžiku. Dovíme se také, že jedním z klíčů k dosažení vnitřního klidu je naše tělo, stejně jako ticho a prostor kolem nás. To jsou brány, jimiž můžeme vstoupit do přítomnosti, kde neexistují žádné problémy. V přítomném okamžiku najdeme své skutečné já a hlubokou vnitřní radost. Pouze v přítomném okamžiku si uvědomíme, že už jsme úplní a dokonalí. Publikace: Moc přítomného okamžiku - Kniha o duchovním osvícení - Eckhart Tolle. Při čtení této knihy se dovíme, že jedním z klíčů k dosažení

vnitřního klidu je naše tělo, stejně jako ticho a prostor kolem

nás. To jsou brány, jimiž můžeme vstoupit do přítomnosti, kde

neexistují žádné problémy. V přítomném okamžiku najdeme své

skutečné já a hlubokou vnitřní radost. Pouze v přítomném okamžiku

si uvědomíme, že už jsme úplní a dokonalí. Pochopíme, že naše

partnerské vztahy mohou být další branou k duchovnímu osvícení,

pokud jich budeme užívat moudře, to jest k tomu, abychom se stali

víc milujícími. Publikace: Moc přítomného okamžiku - Kniha o duchovním osvícení - Eckhart Tolle. Anotace: Kniha Moc přítomného okamžiku se během velice krátké doby projevila jako jedna z největších duchovních knih nedávné doby. Obsahuje sílu, která jde za hranici slov a může nás dovést tam, kde se naše myšlením vytvořené problémy rozplynou a my pochopíme, co to znamená žít svobodně. Kniha přináší specifická cvičení a srozumitelné rady, jež nám ukážou, jak objevit "milosrdenství, lehkost a klid", které přicházejí, když uklidníme své myšlení a vnímáme svět v přítomném okamžiku. Každá z těchto padesáti jedinečných karet vám nabízí osvícenou moudrost a duchovní vhledy Eckharta Tolleho v nové praktické a elegantní - jako inspiraci k zamyšlení, inspiraci a sebereflexi. Soubor se zabývá následujícími tématy: Moudrost odevzdání, Osvobození skrze změnu, Plamen vědomí, Jak se zbavit bolesti, Síla přítomnosti.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.