Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Douvitsas-Gamst a J.: Das neue Deutschmobil 1 - učebnice + CD

Učebnice/Odborná literatura

Douvitsas-Gamst a J.: Das neue Deutschmobil 1 - učebnice + CD

Hodnocení: 3x
  • 4

Učebnice pro výuku němčiny jako dalšího cizího jazyka na 2. stupni základních škol (pro žáky 8.-9. třídy) aktuálně reaguje na požadavky Rámcového vzdělávacího programu. Učební komplet DasneueDeutschmobil je určen pro počáteční výuku němčiny. Cílovou skupinou jsou děti od 8 do 14 let navšech. Učební techniky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82273

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Douvitsas-Gamst a J.: Das neue Deutschmobil 1 - učebnice + CD koupíte i tady

Specifikace Douvitsas-Gamst a J.: Das neue Deutschmobil 1 - učebnice + CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 388 Kč

Das neue Deutschmobil ist das erfolgreiche Lehrwerk für Deutsch als Fremd- und Zweitsprache. Es ist für Kinder und Jugendliche ohne Vorkenntnisse konzipiert und führt in drei Bänden von Niveau A1 zu B1 des Gemeinsamen europäischen Referenzrahmens. ... a dál?

Produkt Douvitsas-Gamst a  J.: Das neue Deutschmobil 1 - učebnice + CD

Douvitsas-Gamst a J.: Das neue Deutschmobil 1 - učebnice + CD - parametry

Název produktu: Douvitsas-Gamst a J.: Das neue Deutschmobil 1 - učebnice + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 388 Kč
Maximální cena: 559 Kč
Ušetríte až: 171 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice pro výuku němčiny jako dalšího cizího jazyka na 2. stupni základních škol (pro žáky 8.-9. třídy) aktuálně reaguje na požadavky Rámcového vzdělávacího programu.

Učební komplet DasneueDeutschmobil je určen pro počáteční výuku němčiny. Cílovou skupinou jsou děti od 8 do 14 let navšech.

Učební techniky jsou zprostředkované krok za krokem, žáci s různými učebními styly mohou využít různých učebních cest. Pracovní sešit a sešit s testy vedou k samostatnému učení a dokumentují vlastní pokrok. Gramatika je integrována do témat lekcí a žáci se ji učí jakoby "mimochodem". Komiks s rodinou Schlaumeierových na konci každé lekce podněcuje k hravému opakování. Počáteční fonetický kurz a fonetická cvičení v každé lekci zaručují úspěšné osvojení správné výslovnosti. V učebnici jsou zakomponovány reálie německy mluvících zemí. Učebnice pro výuku němčiny jako dalšího cizího jazyka ZŠ Publikace: DAS NEUE DEUTSCHMOBIL 1 LB + AB - DOUVITSAS;GAMST, J.;KRETZSCHMER, S.;XANTHOS. Učební komplet Das neue Deutschmobil je určen pro počáteční výuku

němčiny. Cílovou skupinou jsou děti od 8 do 14 let na všech typech

škol.Rozsah kurzu:

Skládá se ze tří dílů vždy po 14 lekcích. Jednotlivé díly

odpovídají stupňům Společného evropského referenčního rámce (A1, A2

a B1) a dovedou ke zkoušce Fit in Deutsch 1, Fit in Deutsch 2 a

Zertifikat Deutsch. Publikace: DAS NEUE DEUTSCHMOBIL 1 LB + AB - DOUVITSAS;GAMST, J.;KRETZSCHMER, S.;XANTHOS. Das neue Deutschmobil ist das erfolgreiche Lehrwerk für Deutsch als Fremd- und Zweitsprache. Es ist für Kinder und Jugendliche ohne Vorkenntnisse konzipiert und führt in drei Bänden von Niveau A1 zu B1 des Gemeinsamen europäischen Referenzrahmens.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.