Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen DOLGIT KRÉM 50 g

Léky

DOLGIT KRÉM 50 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Složení: Ibuprofenum 2,5 g ve 50 g krému. Indikační skupina: nesteroidní antirevmatikum, antiflogistikum pro lokální aplikaci Charakteristika: Ibuprofen působí proti bolesti a zánětu. Jeho účinek je podmíněn tlumením tvorby prostaglandinů a jiných zprostředkovatelů, které se podílejí na vzniku a rozvoji těchto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77764
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? DOLGIT KRÉM 50 g koupíte i tady

Specifikace DOLGIT KRÉM 50 g

Kategorie Léky
Výrobce Dolorgiet
Nejnižší cena 61 Kč

Přináší úlevu od bolesti pohybového ústrojí. Vhodný po úrazech, u akutních či chronických obtíží. Léčba otoků i zánětů. ... a dál?

Produkt DOLGIT KRÉM 50 g

DOLGIT KRÉM 50 g - parametry

Název produktu: DOLGIT KRÉM 50 g
Výrobce: Dolorgiet
Minimální cena: 61 Kč
Maximální cena: 85 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Složení:

Ibuprofenum 2,5 g ve 50 g krému. Indikační skupina:

nesteroidní antirevmatikum, antiflogistikum pro lokální aplikaci Charakteristika:

Ibuprofen působí proti bolesti a zánětu. Jeho účinek je podmíněn tlumením tvorby prostaglandinů a jiných zprostředkovatelů, které se podílejí na vzniku a rozvoji těchto příznaků. Ke zmírnění bolesti, zmenšení otoků a značnému zlepšení hybnosti končetin dochází již za půl hodiny. Indikace:

Dolgit? krém je určen k místní léčbě poranění pohybového ústrojí při sportu nebo při nehodách, jako je zhmoždění, výron, vymknutí, vykloubení a namožení svalu. Na doporučení lékaře se přípravek používá k léčbě akutních či chronických zánětlivých a bolestivých chorobných stavů pohybového ústrojí (zánětlivých revmatických onemocnění kloubů a páteře, otoků nebo zánětů měkkých tkání, přiléhajících ke kloubům, např. tíhových váčků (burs), šlach, šlachových pochev, vazů a kloubních pouzder, dále při ztuhlosti ramene, bolestech svalů, ústřelu (lumbagu)) a při zánětech žil. Přípravek je určen pro dospělé a děti od 14 let. Kontraindikace:

Dolgit? krém se nesmí používat při známé přecitlivělosti na ibuprofen, pomocné látky a jiné protizánětlivé léky (nesteroidní antiflogistika), která se v minulosti projevila záchvaty astmatu, kopřivkou nebo rýmou. Dolgit? krém nesmí být použit na porušený kožní povrch (otevřené rány nebo kožní onemocnění), ani na sliznice. Během první a druhé třetiny těhotenství a v období kojení lze přípravek použít pouze na doporučení lékaře. Při kojení se přípravek nesmí dlouhodobě nanášet na velké plochy, v poslední třetině těhotenství se přípravek nepoužívá. Dolgit? krém není vhodný pro léčení dětí do 14 let. Nežádoucí účinky:

Dolgit? krém je při použití na kůži obvykle dobře snášen. Během léčby může ojediněle dojít k projevům přecitlivělosti na některou složku přípravku, která se může projevit zduřením a zčervenáním kůže, pocity pálení nebo svědění, někdy i výsevy drobných pupínků. Ve velmi vzácných případech může dojít k rozvoji reakce z přecitlivělosti ve formě dušnosti vyvolané zúžením průdušek. Při výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí přerušte léčbu a poraďte se o dalším používání přípravku s lékařem. Interakce:

Dosud nejsou známy interakce místně podávaného ibuprofenu s jinými léky. Přesto bez porady s lékařem nenanášejte na stejná místa jiné přípravky k zevnímu použití. Upozornění:

Používání krému je vhodné i při celkové léčbě tabletami s obsahem ibuprofenu. O vhodnosti současného používání přípravku Dolgit? krém s jinými léky se poraďte s lékařem. Jestliže se při poranění příznaky onemocnění do 3 dnů nezlepší, nebo se naopak zhoršují, či se vyskytnou nežádoucí účinky nebo nějaké neobvyklé reakce, poraďte se o dalším používání přípravku s lékařem. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dní. Při náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem. a způsob použití:

Pokud lékař nedoporučí jinak, nanese se 3 až 4 krát denně v časových odstupech 3 až 4 hodiny


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.