Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Divadelný ústav Komedianti – Kočovníci – Bábkari - Ida Hledíková-Polívková

Knihy

Divadelný ústav Komedianti – Kočovníci – Bábkari - Ida Hledíková-Polívková

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha oboznamuje čitateľa so začiatkami a pôvodom marionetového divadla hraného v strednej Európe v 18. a 19. storočí, najmä v jej východných územiach. Autorka zhŕňa základné údaje o marionete, jej počiatkoch a vzniku jej názvu, o cestách známych cudzojazyčných divadelných skupín, ktoré svoje duálne – bábkové i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Divadelný ústav Komedianti – Kočovníci – Bábkari - Ida Hledíková-Polívková koupíte i tady

Specifikace Divadelný ústav Komedianti – Kočovníci – Bábkari - Ida Hledíková-Polívková

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 179 Kč

Kniha oboznamuje čitateľa so začiatkami a pôvodom marionetového divadla hraného v strednej Európe v 18. a 19. storočí, najmä v jej východných územiach. Autorka zhŕňa základné údaje o marionete, jej počiatkoch a vzniku jej názvu, o cestách známych cudzojazyčných divadelných skupín, ktoré svoje duálne bábkové i nebábkové divadelné umenie predvádzali v bezprostrednom okolí dnešného Slovenska a na Slovensku. Divadelný výskum autorky prináša nové informácie o pôsobení českých, nemeckých a maďarských kočovných skupín » ... a dál?

Produkt Divadelný ústav Komedianti – Kočovníci – Bábkari - Ida Hledíková-Polívková

Divadelný ústav Komedianti – Kočovníci – Bábkari - Ida Hledíková-Polívková - parametry

Název produktu: Divadelný ústav Komedianti – Kočovníci – Bábkari - Ida Hledíková-Polívková
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 253 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha oboznamuje čitateľa so začiatkami a pôvodom marionetového divadla hraného v strednej Európe v 18. a 19. storočí, najmä v jej východných územiach. Autorka zhŕňa základné údaje o marionete, jej počiatkoch a vzniku jej názvu, o cestách známych cudzojazyčných divadelných skupín, ktoré svoje duálne – bábkové i nebábkové divadelné umenie predvádzali v bezprostrednom okolí dnešného Slovenska a na Slovensku. Divadelný výskum autorky prináša nové informácie o pôsobení českých, nemeckých a maďarských kočovných skupín na Slovensku v 19. storočí, ako aj nové v archívoch overené informácie o pôsobení divadelníckeho rodu Jána Stražana, ktorého priamymi potomkami sú herci Jozef Stražan z Divadla Jonáša Záborského Prešov a Marián Zednikovič z Divadla Astorka Korzo ´90.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.