Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské spotřebiče » Kuchyňské roboty » Srovnání cen De Gusto Super Chopper R68

Kuchyňské roboty

De Gusto Super Chopper R68

Hodnocení: 1x
  • 4

Super Chopper je univerzálnĂ­ kuchyĹskĂ˝ robot. Super Chopper s praktickĂ˝m nástavcem pro mixovánĂ­ tekutĂ˝ch potravin.Super Chopper UniverzálnĂ­ kuchyĹskĂ˝ robot, kterĂ˝ zvládne opravdu vše. Jednoduchá obsluha, jednoduchĂ© ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace De Gusto Super Chopper R68

Kategorie Kuchyňské roboty
Výrobce De Gusto
Nejnižší cena 899 Kč

Super Chopper Univerzální kuchyňský robot, který zvládne opravdu vše. Jednoduchá obsluha, jednoduché čištění. Stačí vložit ingredience, zafixovat části do správné polohy a zatlačit! Super Chopper - SEKÁ, MÍSÍ, MIXUJE, ŠLEHÁ, MELE, STROUHÁ, PASÍRUJE Super Chopper je pomocník do Vaší kuchyně, který Vám usnadní  přípravu při vaření a pečení. Super Chopper má mnohostranné využití, během vteřiny rozseká, namele, rozdrtí či našlehá vše, co do něho dáte: petržel, česnek, cibuli, bylinky, » ... a dál?

Produkt De Gusto Super Chopper R68

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Bosch MUM48A1

Bosch MUM48A1

od 2 690 Kč

Tefal MB756G31

Tefal MB756G31

od 1 305 Kč

Bosch MUM 57860

Bosch MUM 57860

od 8 099 Kč

Bosch MUZ4MX2

Bosch MUZ4MX2

od 620 Kč

KITCHENAID 5KSM150

KITCHENAID 5KSM150

od 13 735 Kč

De Gusto Super Chopper R68 - parametry

Název produktu: De Gusto Super Chopper R68
Výrobce: De Gusto
Minimální cena: 899 Kč
Maximální cena: 899 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Super Chopper je univerzálnĂ­ kuchyĹskĂ˝ robot. Super Chopper s praktickĂ˝m nástavcem pro mixovánĂ­ tekutĂ˝ch potravin.

Super Chopper

UniverzálnĂ­ kuchyĹskĂ˝ robot, kterĂ˝ zvládne opravdu vše.
Jednoduchá obsluha, jednoduché čištění.
Stačí vložit ingredience, zafixovat části do správné polohy a zatlačit!

Super Chopper - SEKĂ, MĂŤSĂŤ, MIXUJE, Ĺ LEHĂ, MELE, STROUHĂ, PASĂŤRUJE

Super Chopper je pomocnĂ­k do Vaší kuchynÄ›, kterĂ˝ Vám usnadní  přípravu pĹ™i vaĹ™enĂ­ a peÄŤenĂ­. Super Chopper má mnohostrannĂ© vyuĹľitĂ­, bÄ›hem vteĹ™iny rozseká, namele, rozdrtĂ­ ÄŤi našlehá vše, co do nÄ›ho dáte: petrĹľel, ÄŤesnek, cibuli, bylinky, syrovĂ© ÄŤi vaĹ™enĂ© maso, šunku, ryby,vajĂ­ÄŤka uvaĹ™ená natvrdo, vlašskĂ© oĹ™echy, lĂ­skovĂ© oĹ™echy, mandle, tvrdĂ˝ sĂ˝r, suchary. To vše dĂ­ky vysoce kvalitnĂ­mu nerezovĂ©mu noĹľi. Je vĂ˝bornĂ˝ pro přípravu majonĂ©z a dÄ›tskĂ© stravy. Spoustu ÄŤasu Vám ušetří i snadné čistÄ›nĂ­. Super Chopper staÄŤĂ­ pouze opláchnout pod tekoucĂ­ vodou. Super Chopper má velmi malĂ© rozmÄ›ry oproti běžnĂ˝m kuchyĹskĂ˝m robotĹŻm. MĹŻĹľete ho tak mĂ­t na kuchyĹskĂ© ploše a tedy vĹľdy po ruce.

Super Chopper - technické údaje:

  • kapacita 200 g surovin
  • rozmÄ›ry 16 x 17 x 22 cm
  • hluÄŤnost: miska 79 - 84 dB, mixĂ©r 79 - 80 dB

Super Chopper dodáváme včetně nástavce o objemu 1 litr (výška 28 cm) pro mixování tekutých potravin.

Na Super Chopper poskytujeme záruku 24 měsíců.

Super Chopper Univerzální kuchyňský robot, který zvládne opravdu vše. Jednoduchá obsluha, jednoduché čištění. Stačí vložit ingredience, zafixovat části do správné polohy a zatlačit! Super Chopper - SEKÁ, MÍSÍ, MIXUJE, ŠLEHÁ, MELE, STROUHÁ, PASÍRUJE Super Chopper je pomocník do Vaší kuchyně, který Vám usnadní  přípravu při vaření a pečení. Super Chopper má mnohostranné využití, během vteřiny rozseká, namele, rozdrtí či našlehá vše, co do něho dáte: petržel, česnek, cibuli, bylinky, syrové či vařené maso, šunku, ryby,vajíčka uvařená natvrdo, vlašské ořechy, lískové ořechy, mandle, tvrdý sýr, suchary. To vše díky vysoce kvalitnímu nerezovému noži. Je výborný pro přípravu majonéz a dětské stravy. Spoustu času Vám ušetří i snadné čistění. Super Chopper stačí pouze opláchnout pod tekoucí vodou. Super Chopper má velmi malé rozměry oproti běžným kuchyňským robotům. Můžete ho tak mít na kuchyňské ploše a tedy vždy po ruce. Super Chopper - technické údaje: kapacita 200 g surovin rozměry 16 x 17 x 22 cm hluč


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.