Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen David Soukup: Cestovní kniha + vstupenky

Knihy naučná literatura

David Soukup: Cestovní kniha + vstupenky

Hodnocení: 1x
  • 4

Za necelý rok po 1. vydání novinkové Cestovní knihy (1. listopadu 2006) vychází druhé vydání úspěšné publikace, určené turistům - motoristům. Cestovní kniha, to je 150 (+1) tras po Čechách, Moravě a Slezsku, námětů, jak s využitím vlastního auta, motocyklu, obytného automobilu poznávat nejcennější a nejzajímavější ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace David Soukup: Cestovní kniha + vstupenky

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 132 Kč

Za rok po 1. vydání novinkové Cestovní knihy (1. listopadu 2006) se dostává do celorepublikového prodeje druhé vydání úspěšné publikace, určené turistům motoristům. Cestovní kniha, to je 150 (+1) tras po Čechách, Moravě a Slezsku, námětů, jak s využitím auta, motocyklu, obytného automobilu poznávat nejcennější a nejzajímavější kouty naší země. Rodiny, dvojice, party přátel i jednotlivci v publikaci najdou nejen inspiraci k jednodenním výletům, ale především soubor užitečných informací od stručných popisů » ... a dál?

Produkt David Soukup: Cestovní kniha + vstupenky

David Soukup: Cestovní kniha + vstupenky - parametry

Název produktu: David Soukup: Cestovní kniha + vstupenky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 132 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 367 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Za necelý rok po 1. vydání novinkové Cestovní knihy (1. listopadu 2006) vychází druhé vydání úspěšné publikace, určené turistům - motoristům. Cestovní kniha, to je 150 (+1) tras po Čechách, Moravě a Slezsku, námětů, jak s využitím vlastního auta, motocyklu, obytného automobilu poznávat nejcennější a nejzajímavější kouty naší země. Rodiny, party přátel, dvojice i jednotlivci v publikaci najdou nejen inspiraci k jednodenním výletům, ale především soubor užitečných informací - od stručných popisů hlavních památek (včetně aktuálních otvíracích dob) a přírodních lokalit, mapek s vyznačenou trasou a cílů, až po náměty k různým outdoorovým aktivitám (lodě, lanovky, bobové dráhy, koně, golf, koupání aj.) a místa, doporučená k zastavení (restaurace, penziony). Na trasách jsou i tipy na krátká pěší putování. K Cestovní knize je připojeno 228 vstupenek a poukázek, z toho 80 zcela nových (jiných, nežli v 1. vydání se 177 vstupenkami a poukázkami ). Volné vstupy na hrady, zámky, do muzeí, jeskyní, ZOO, lodní lístky, poukázky na dobroty či využití vybraných sportovních zařízení v celkové hodnotě více než 10 000 Kč platí tři roky od vydání publikace, do 31.12.2010. S Cestovní knihou Česko poznáte opravdu všemi smysly ! Publikace: Cestovní kniha - 177 vstupenek - David;Soukup. VOLNÉ VSTUPENKY A POUKAZKY V CELKOVÉ HODNOTĚ PŘES 10 000 Kč!

Poznejte Česko všemi smysly s novou Cestovní knihou!

- Průvodce po 150 + 1 zajímavých motoristických trasách

- Mapky a popisy výletů

- Užitečné informace, tipy na výlety, doporučené restaurace, nové

aktivity pro volný čas

Všem, kdo s využitím auta chtějí aktivně poznávat nejkrásnější a

nejzajímavější kouty vlasti, je určena tato publikace. Kniha

inspiruje k výletům a poskytuje soubor užitečných informací - od

popisu památek a cenných přírodních lokalit až k aktuálním

otevíracím dobám, námětům na různé aktivity (restaurace, penziony

ap.) Nechybí tipy na nenáročné výšlapy. Publikace je bohatě

vybavena fotografiemi, doplněna mapkami a trasami výletů i s

rejstříkem.

Mimořádným doplňkem je brožura obsahující takřka 180 vstupenek a

poukázek k volným nákupům na hrady, zámky, do muzeí, jeskyní, lodní

lístky i kupony na jídlo, popř. využití sportovních zařízení - vše

v celkové hodnotě více než 10 000,- Kč. Publikace: Cestovní kniha - 177 vstupenek - David;Soukup. Cestovní kniha + vstup.a pouk. - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku - Soukup & David - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesk


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.