Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen David Allen: Mít vše hotovo

Knihy naučná literatura

David Allen: Mít vše hotovo

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak zvládnout práci a cítit se při tom dobře. Kniha Mít vše hotovo ukazuje, jak se vyhnout typickým chybám při zvládání stavu, který většina z nás nazývá “nestíhám”. Pokud se naučíte řídit svoji práci metodou GTD, vždy budete přesně vědět, co máte právě dělat, a co nedělat. Přidejte se k manažerům firem Sony, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David Allen: Mít vše hotovo koupíte i tady

Čerstvá hodnocení David Allen: Mít vše hotovo

  • 5

Mája80, 27. listopadu 2015

Jistě, všechny ty rady jsou víceméně intuitivní a samy o sobě nijak převratné. Allen ale vytvořil systém, který jako celek při důsledném dodržování vážně funguje a dokáže usnadnit život. Dnes si už nedokážu představit, že bych měl GTD přestat používat.


Specifikace David Allen: Mít vše hotovo

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 211 Kč

O knize Dozvíte se, že: Komu je určena: Obsah: Kniha má 256 stran. Je rozdělena do tří částí a má třináct kapitol Část 1: Mít vše hotovo Kapitola 1 - Nová praxe pro novou realitu Kapitola 2 - Jak mít život pod kontrolou: Pět kroků k dokonalému ovládnutí práce Kapitola 3 - Tvůrčí řešení projektů: Pět fází projektového plánování Část 2: Produktivita bez stresu v praxi Kapitola 4 - Začínáme: Příprava času, prostoru a pomůcek Kapitola 5 - Sbírání: Shromáždění vašich "záležitostí" Kapitola 6 - » ... a dál?

Produkt David Allen: Mít vše hotovo

David Allen: Mít vše hotovo - parametry

Název produktu: David Allen: Mít vše hotovo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 211 Kč
Maximální cena: 257 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak zvládnout práci a cítit se při tom dobře. Kniha Mít vše hotovo ukazuje, jak se vyhnout typickým chybám při zvládání stavu, který většina z nás nazývá “nestíhám”. Pokud se naučíte řídit svoji práci metodou GTD, vždy budete přesně vědět, co máte právě dělat, a co nedělat. Přidejte se k manažerům firem Sony, Lockheed Martin, Microsoft a dalším milionům uživatelů metody GTD. Zvyknete si:

sledovat jednoduchým způsobem stav úkolů svých i delegovaných

promyslet si dopředu, proč něco děláte a čeho tím chcete dosáhnout

rozdělit si práci do malých, snadno splnitelných úseků

archivovat informace tak, abyste je vždy snadno našli

pracovat efektivně a uvolněně Přestanete: zapomínat na schůzky, zadané úkoly a dohodnuté termíny

s hrůzou sledovat nevyřízené úkoly

topit se v hromádkách nezařazených papírů

stresovat se z náročných úkolů

odkládat práci na neurčito O autorovi: David Allen patří k nejvýznamnějším osobnostem na poli produktivity práce a time-managementu. Je prezidentem firmy David Allen & Co, která nabízí stále populárnější semináře týkající se produktivity práce jak jednotlivcům, tak společnostem. „Přechod od diáře a malých žlutých papírků polepených po celém stole ke GTD se podobá prvnímu přesednutí z jízdního kola do automobilu. (...) Až se člověk naučí nové vozidlo dokonale ovládat, zjistí, že je pohodlnější a mnohem rychlejší.” - Michal Kučera, časopis Euro Mít vše hotovo - Jak stihnout práci i život a cítit se přitom dobře - Allen David. Nestíháte? Přetéká vám kalendář odsouvanými úkoly? Přemýšlíte v noci, na co jste kde zapomněli? Povalují se vám po stole hromádky nevyřízených písemností? Pokud jste na předchozí otázky odpověděli spíše kladně, tato kniha pro vás bude užitečná. Metoda GTD (Getting Things Done) od Davida Allena za vás samozřejmě práci neudělá. Ukáže vám ale cestu, jak si své úkoly vytřídit a naplánovat tak, abyste jejich plnění zvládali v klidu, bez stresu, a tedy maximálně efektivně. Přidejte se k manažerům firem Sony, Lockheed Martin, Microsoft a dalšímu milionu uživatelů metody GTD a nechejte se tak jako oni školit guruem moderního workflow managementu. Kniha je světovým bestsellerem, vyšla již v 23 jazycích. Mít vše hotovo - Jak stihnout práci i život a cítit se přitom dobře - Allen David od nakladatelství Jan Melvil Publishing v kategorii | | Psychologie | Psychologie osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz David Allen (1945) patří k nejvýznamnějším osobnostem na poli produktivity práce v dnešním informacemi přehlceném světě. Je prezidentem firmy David Allen & Co, která školí manažery předních společností jako Microsoft, Oracle, Sony, Lockheed Martin, Fidelity Investments, The World Bank, U.S. Navy a další. Mít vše hotovo (Getting Things Done) od Davida Allena je kniha, která vám pomůže vyrušit z vašeho slovníku sousloví Promiň nestíhám. Díky jeho metodě zvýšíte svou výkonnost, získáte nad věcmi kontrolu a dosáhnete vysněných výsledků - nejen v práci Kniha legendárního gurua osobního workflow managementu


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.