Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Dale Carnegie: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru

Knihy naučná literatura

Dale Carnegie: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Carnegie pro 21. století - Dale Carnegie. První díl nové edice. Exklusivní vydání v pevné vazbě s přebalem, aktualizované pro současnost, vhodné do každé knihovny, pro každého, kdo touží stát se lepším a úspěšnějším člověkem. ? Jak získat ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dale Carnegie: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru koupíte i tady

Specifikace Dale Carnegie: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 239 Kč

Carnegie Dale. První díl nové edice. Exklusivní vydání v pevné vazbě s přebalem, aktualizované pro současnost, vhodné do každé knihovny, pro každého, kdo touží stát se lepším a úspěšnějším člověkem . Jak získat nové přátele a udržet si přátelské vazby. Jak ovlivnit lidi, se kterými přicházíme do styku, vytvořením prostředí spolupráce a kolegiality. Jak u druhých vzbudit důvěru. Jak rozpoznat a pochopit osobnostní typy lidí a tuto znalost využít při jednání s nimi. Jak prodat své vlastní myšlenky, koncepty a návrhy » ... a dál?

Produkt Dale Carnegie: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru

Dale Carnegie: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - parametry

Název produktu: Dale Carnegie: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 266 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Carnegie pro 21. století - Dale Carnegie. První díl nové edice. Exklusivní vydání v pevné vazbě s přebalem, aktualizované pro současnost, vhodné do každé knihovny, pro každého, kdo touží stát se lepším a úspěšnějším člověkem. ? Jak získat nové přátele a udržet si přátelské vazby. ? Jak ovlivnit lidi, se kterými přicházíme do styku, vytvořením prostředí spolupráce a kolegiality. ? Jak u druhých vzbudit důvěru. ? Jak rozpoznat a pochopit osobnostní typy lidí a tuto znalost využít při jednání s nimi. ? Jak prodat své vlastní myšlenky, koncepty a návrhy v pracovním a osobním životě, při jednání s přáteli a při jednání s lidmi vůbec. ? Jak se chovat při jednání s komplikovanými lidmi a jak s nimi vyjít? ? Jak nesouhlasit přijatelným způsobem. ? Jak porozumět vlastním emocím a jak je zvládnout, jak pochopit emoce druhých. ? Jak se stát charismatickou osobností. Publikace: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Carnegie pro 21. století - Dale Carnegie. "Dale Carnegie nevyřešil žádné tajemství vesmíru. Ale dost možná, že víc než kdo jiný ze své generace pomohl bližním, aby spolu lépe vycházeli. A někdy se zdá, že právě tohle lidé potřebují nejvíce."


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.