Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Dagmar Pavlů: Cvičení se Sanctbandem

Knihy naučná literatura

Dagmar Pavlů: Cvičení se Sanctbandem

Hodnocení: 1x
  • 4

Autorka: Doc. PaeDr. Dagmar Pavlů, CSc.   Cvičení s gumovými pasy Sanctband.   Odborná monografie nabízí  velmi rozsáhlé možnosti využití revoluční cvičební pomůcky – gumových pásů Sanctband. Elastický odpor, který tyto pásy při cvičení kladou, umožňují jednoduchým způsobem posilovat oslabené svaly, uvolňovat ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81508

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dagmar Pavlů: Cvičení se Sanctbandem koupíte i tady

Specifikace Dagmar Pavlů: Cvičení se Sanctbandem

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 305 Kč

Kniha nabízí zájemcům velmi rozsáhlé možnosti využití revoluční cvičební pomůcky - gumových pásů Sanctband. Elastický odpor, který tyto pásy při cvičení kladou, umožňují jednoduchým způsobem posilovat oslabené svaly, uvolňovat kontraktury opačně posilujících svalů. Odborně navržená cvičení napomáhají při rehabilitaci po zranění, zlepšují pohybové schopnosti seniorů, zvyšují kondici a pomáhají při léčení mnoha chronických chorob. Cvičební gumy Sanctband se používají hlavně v rehabilitačních centrech, klinikách, » ... a dál?

Produkt Dagmar Pavlů: Cvičení se Sanctbandem

Dagmar Pavlů: Cvičení se Sanctbandem - parametry

Název produktu: Dagmar Pavlů: Cvičení se Sanctbandem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 305 Kč
Maximální cena: 490 Kč
Ušetríte až: 185 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autorka: Doc. PaeDr. Dagmar Pavlů, CSc.

 

Cvičení s gumovými pasy Sanctband.

 

Odborná monografie nabízí  velmi rozsáhlé možnosti využití revoluční cvičební pomůcky – gumových pásů Sanctband.

Elastický odpor, který tyto pásy při cvičení kladou, umožňují jednoduchým způsobem posilovat oslabené svaly, uvolňovat kontraktury opačně posilujících svalů. Cvičební gumy Sanctband se používají hlavně v rehabilitačních centrech, klinikách, školních tělocvičnách, fitness centrech, při aerobiku a při domácím cvičení.

Odborně navržená cvičení napomáhají při rehabilitaci po zranění, zlepšují pohybové schopnosti seniorů, zvyšují kondici a pomáhají při léčení mnoha chronických chorob.

 

Názorně jsou popsány a bohatě fotografiemi doloženy prakticky všechny účelné cviky se Sanctbandem, které je možno využít k příznivému ovlivnění svalů jednotlivých částí těla a to při různých způsobech svalové činnosti. Jsou zařazeny postupy, které mohou pracovat se Sanctbandem ve speciálních konceptech – jako je Proprioceptivní neuromuskulární facilitace či Brüggerův koncept. Také cvičení protahovací, balanční, u seniorů, v dětském věku, cvičení ve dvojicích či ve skupinách, ale i ve vodním prostředí, při cestování a řada dalších, při kterých lze Sanctband samotný nebo v kombinaci s jinými pomůckami využít, patří k náplni knihy.

 

Kniha Cvičení se sanctbandem je bohatě ilustrovaná. Obsahuje bibliografii a rejstřík


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.