Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen D. Gazárková, R. Vémolová, M. Králová: Maturita 2015 z matematiky

Učebnice/Odborná literatura

D. Gazárková, R. Vémolová, M. Králová: Maturita 2015 z matematiky

Hodnocení: 4x
 • 4

Příručka je členěna na tyto části: 1. Úvod - uvádíme informace k průběhu didaktického testu a seznam povolených pomůcek; - představujeme typy testových úloh, tipy a doporučení pro přípravu, návod na řešení základních typů úloh v didaktickém testu. 2. Testové úlohy k ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? D. Gazárková, R. Vémolová, M. Králová: Maturita 2015 z matematiky koupíte i tady

Specifikace D. Gazárková, R. Vémolová, M. Králová: Maturita 2015 z matematiky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 85 Kč

Komplexní cílená příprava na maturitní zkoušku z matematiky, poskytující metodická doporučení jak k přípravě na zkoušku, tak k jejímu průběhu. Titul Maturita 2015 poskytuje základní informace, tipy a doporučení ke státní maturitní zkoušce z matematiky. Titul je rozdělen do následujících částí: úvodní informace testové úlohy cvičné didaktické testy řešení k testovým úlohám a didaktickým testům Pro přípravu k maturitní zkoušce můžete využít také titul Maturita 2015 z českého » ... a dál?

Produkt D. Gazárková, R. Vémolová, M. Králová: Maturita 2015 z matematiky

D. Gazárková, R. Vémolová, M. Králová: Maturita 2015 z matematiky - parametry

Název produktu: D. Gazárková, R. Vémolová, M. Králová: Maturita 2015 z matematiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 85 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Příručka je členěna na tyto části:

  1. Úvod - uvádíme informace k průběhu didaktického testu a seznam povolených pomůcek; - představujeme typy testových úloh, tipy a doporučení pro přípravu, návod na řešení základních typů úloh v didaktickém testu.

  2. Testové úlohy k tematickým celkům - uvádíme požadavky na konkrétní vědomosti a dovednosti z jednotlivých tematických okruhů vymezených v Katalogu požadavků; - přinášíme tipy na publikace, jež mohou být při přípravě na daný tematický okruh přínosné; - zařazujeme sérii až 20 úloh na procvičení ke každé z devíti oblastí vymezených v Katalogu požadavků; úlohy odpovídají zadávaným typům úloh v didaktickém testu – výběr z 5 možností, přiřazovací úlohy, otevřené úlohy.

  3. Didaktické testy - vkládáme sadu didaktických testů, které odpovídají svou strukturou dosud zadaným ostrým a ilustračním testům.

  4. Řešení testových úloh a komentované řešení didaktických testů - uvádíme řešení úloh z testové části; u každé úlohy navíc předkládáme tipy na postup při řešení nebo nápovědu, jak jsme k danému výsledku dospěli; - řešení didaktických testů z druhé části publikace doplňujeme rozsáhlým podrobným komentářem ke každé úloze.

  Publikace je vhodná pro:

 • studenty a učitele na všech typech středních škol pro práci ve výuce,
 • maturanty k přípravě na maturitní zkoušku,
 • uchazeče vysokých škol k přípravě na přijímací zkoušku. Titul je vytvořen v souladu s Katalogem požadavků zkoušek společné části maturitní zkoušky pro školní rok 2014/2015.

  Komplexní příprava na didaktický test z matematiky ve formě řešených didaktických testů a přípravě sbírky úloh s nápovědou k řešení a klíčem. Maturita 2015 z matematiky D. Gazárková, M. Králová, R. Vémolová, B. Vobecká, R. Vokřínek Komplexní cílená příprava na maturitní zkoušku z matematiky, poskytující metodická doporučení jak k přípravě na zkoušku, tak k jejímu průběhu.   OBSAH Titul Maturita 2015 poskytuje základní informace, tipy a doporučení ke státní maturitní zkoušce z matematiky. Titul je rozdělen do následujících částí:
 • Úvodní informace
 • Testové úlohy
 • Cvičné didaktické testy
 • Řešení k testovým úlohám a didaktickým testům Pro přípravu k maturitní zkoušce můžete využít také titul Maturita 2015 z českého jazyka a literatury. KOMU JE PUBLIKACE URČENA Publikace je vhodná pro:
 • studenty a učitele na všech typech středních škol pro průběžné testování,
 • maturanty k přípravě na maturitní zkoušku,
 • uchazeče vysokých škol k přípravě na přijímací zkoušku.  

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.