Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen CPress Tyrannosaurus

Knihy naučná literatura

CPress Tyrannosaurus

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Tyrannosaurus - Rob Shone. TYRANNOSAURUS je dnes nejpopulárnějším známým dinosaurem. Byl to obří masožravec s čelistmi vybavenými zuby o velikosti KUCHYŇSKÉHO NOŽE. Měl nejsilnější stisk ze všech dinosaurů a snadno dokázal ROZDRTIT kosti své kořisti. Ve skutečnosti i v našem příběhu loví tato divoká bestie ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.65883

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace CPress Tyrannosaurus

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 67 Kč

TYRANNOSAURUS je dnes najpopulárnejším známym dinosaurom. Bol to obrovský mäsožravec s čeľusťami vybavenými zubami veľkosti... ... a dál?

Produkt CPress Tyrannosaurus

CPress Tyrannosaurus - parametry

Název produktu: CPress Tyrannosaurus
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 67 Kč
Maximální cena: 143 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Tyrannosaurus - Rob Shone. TYRANNOSAURUS je dnes nejpopulárnějším známým dinosaurem. Byl to obří masožravec s čelistmi vybavenými zuby o velikosti KUCHYŇSKÉHO NOŽE. Měl nejsilnější stisk ze všech dinosaurů a snadno dokázal ROZDRTIT kosti své kořisti. Ve skutečnosti i v našem příběhu loví tato divoká bestie sama nebo ve smečkách a nebojí se nikoho kromě dalších jedinců vlastního druhu, kteří se jak velikostí, tak i váhou podobají slonovi africkému. Pokud tedy nepatříte mezi obří dinosaury, dávejte si pozor – někde v okolí číhá TYRANNOSAURUS! Knihy z edice DINOSAUŘÍ PŘÍBĚHY, vyvedené ve stylu OBRÁZKOVÝCH KOMIKSŮ, vyprávějí o pradávných tvorech z DOB DINOSAURŮ. Každá kniha obsahuje fascinující příběh plný DOBRODRUŽSTVÍ A NEBEZPEČÍ, který je založen na vědeckých faktech a svědectví dochovaných zkamenělin. Poutavé informace o tyrannosaurovi a dalších tvorech z tohoto příběhu se nachází na konci knihy. Publikace: Tyrannosaurus - Rob Shone. TYRANNOSAURUS je dnes najpopulárnejším známym dinosaurom. Bol to obrovský mäsožravec s čeľusťami vybavenými zubami veľkosti KUCHYNSKÉHO NOŽA. Mal najsilnejšie zovretie zo všetkých dinosaurov a ľahko dokázal ROZDRVIŤ kosti svojej koristi. V skutočnosti aj v našom príbehu loví táto divoká beštia sama alebo v stádach a nebojí sa nikoho okrem ďalších jedincov vlastného druhu, ktorí sa veľkosťou i hmotnosťou podobajú slonovi africkému. Pokiaľ nepatríte k obrovským dinosaurom, dávajte si pozor – niekde v okolí striehne TYRANNOSAURUS! Knihy z edície DINOSAURIE PRÍBEHY, urobené v štýle OBRÁZKOVÝCH KOMIKSOV, rozprávajú o pradávnych tvoroch z DÔB DINOSAUROV. Každá kniha obsahuje fascinujúci príbeh plný DOBRODRUŽSTVA A NEBEZPEČENSTVA, ktorý je založený na vedeckých faktoch a svedectvách dochovaných skamenenín. Pútavé informácie o tyrannosaurovi a ďalších tvoroch z tohto príbehu sa nachádzajú na konci knihy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.