Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Cambridge University Press Messages 3 - Diana Goodey

Knihy

Cambridge University Press Messages 3 - Diana Goodey

Hodnocení: 1x
  • 4

Messages 3 Workbook with Audio CD/CD-ROM - Goodey, Diana & Noel. Atraktivní inovativní čtyřdílný kurz angličtiny pro studenty v nižších ročnících středních škol. Messages úroveň 1 předpokládá, že studenti studovali angličtinu na základní škole, ale dává plné pokrytí ve všech základních jazykových oblastech. Každá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cambridge University Press Messages 3 - Diana Goodey koupíte i tady

Specifikace Cambridge University Press Messages 3 - Diana Goodey

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 220 Kč

Učebnicová řada Messages 4-dílná učebnice angličtiny vhodná do ZŠ již od 5. třídy (doložka MŠMT díly 1-4) - k omunikativně zaměřený kurz se silnou zpětnou vazbou, nenásilnou formou připravuje na Cambridge English: Key a Preliminary. Rozsah 80-90 hodin výuky a více. Ideální pro třídy s různou úrovní dovedností - odstupňovaná cvičení a rozšiřující aktivity pro rychlejší žáky. Use What You Know - » ... a dál?

Produkt Cambridge University Press Messages 3 - Diana Goodey

Cambridge University Press Messages 3 - Diana Goodey - parametry

Název produktu: Cambridge University Press Messages 3 - Diana Goodey
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 220 Kč
Maximální cena: 295 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Messages 3 Workbook with Audio CD/CD-ROM - Goodey, Diana & Noel. Atraktivní inovativní čtyřdílný kurz angličtiny pro studenty v nižších ročnících středních škol. Messages úroveň 1 předpokládá, že studenti studovali angličtinu na základní škole, ale dává plné pokrytí ve všech základních jazykových oblastech. Každá úroveň obsahuje 6 modulů, což odpovídá 80-90 hodinám výuky. Sekce 'Use what you know' umožňuje studentům ověřit si okamžitě své znalosti. 'Life and culture' dává studentům možnost nahlédnout do anglických reálií a kultury. Kurz obsahuje typová cvičení k přípravě na zkoušku KET a PET - pracovní sešit s Audio CD/CD-ROMem Messages 3 Workbook with Audio CD/CD-ROM - Goodey, Diana & Noel od nakladatelství Cambridge University Press v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Attractive and innovative, Messages is the perfect course to "Steps", each with its own clear outcome, rewarding teachers and students with immediate, tangible results. New language is put into practice immediately with "Use what you know" boxes at the end of each "Step". - Ket - and Pet - style exercises help students gain valuable exam skills - The Workbook offers extension exercises and "Try this!" sections - ideal for fast finishers. - Graded websites for each level get students using English to discover new things Students will love reading dramatic stories chapter by chapter, and regular "Life and culture" sections give fascinating insights into the English-speaking world. Publikace: Messages 3 WB - Meredith Levy; Diana Goodey. An attractive and innovative four-level course for lower-secondary

students. In addition to extra practice of the language covered in

the Student's Book, there are extension exercises for fast

finishers in the Workbook. A 'Learning diary' helps students assess

their progress and take ownership of their own learning. The

accompanying Audio CD/CD-ROM includes the workbook audio recordings

and a wealth of fun interactive CD-ROM exercises so students can

practise what they've learnt at their own pace. Publikace: Messages 3 WB - Meredith Levy; Diana Goodey. Učebnicová řada Messages 4-dílná učebnice angličtiny vhodná do ZŠ již od 5. třídy (doložka MŠMT díly 1-4) - k omunikativně zaměřený kurz se silnou zpětnou vazbou, nenásilnou formou připravuje na Cambridge English: Key a Preliminary. Rozsah 80-90 hodin výuky a více. Ideální pro třídy s různou úrovní dovedností - odstupňovaná cvičení a rozšiřující aktivity pro rychlejší žáky. Use What You Know - aktivní využití poznatků získaných ve 3 praktických krocích. Více informací na www.cambridge.org/messages .


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.