Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Cambridge university press Infotech St.B.-English for computer users

Knihy

Cambridge university press Infotech St.B.-English for computer users

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Plně aktualizováno s novinkami z oblasti technologie - čtvrté vydání. Plně aktualizováno v souladu s nejnovějším vývojem v oblasti informačních - komunikačních technologií (ICT). Tento kurz učí studenty jazyk a dovednosti, které jsou nutné k pochopení a k práci ve světě počítačů. Zaměření na terminologii v kombinaci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82308

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cambridge university press Infotech St.B.-English for computer users koupíte i tady

Specifikace Cambridge university press Infotech St.B.-English for computer users

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 684 Kč

Fully updated in line with the latest developments in Information Communications Technology (ICT), this course teaches students the language and skills they need to understand and work in the world of computers. A focus on terminology is combined with vocabulary and grammar practice to give students the tools to use English in areas such as describing features and functions, applying for jobs and discussing the world of ICT. The Student's Book contains 30 topic-based units covering everything from computer » ... a dál?

Produkt Cambridge university press Infotech St.B.-English for computer users

Cambridge university press Infotech St.B.-English for computer users - parametry

Název produktu: Cambridge university press Infotech St.B.-English for computer users
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 684 Kč
Maximální cena: 868 Kč
Ušetríte až: 184 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Plně aktualizováno s novinkami z oblasti technologie - čtvrté vydání. Plně aktualizováno v souladu s nejnovějším vývojem v oblasti informačních - komunikačních technologií (ICT). Tento kurz učí studenty jazyk a dovednosti, které jsou nutné k pochopení a k práci ve světě počítačů. Zaměření na terminologii v kombinaci se slovní zásobou a gramatickou praxí poskytuje studentům nástroje k používání angličtiny v oblastech jako je popis vlastností a funkcí, podání žádosti o zaměstnání a diskutování o světě informačních a komunikačních technologií. Učebnice obsahuje 30 tématických kapitol zahrnující vše od počítače až po základy programování, web design, hledání práce a budoucí technologie. Fully updated in line with the latest developments in Information Communications Technology (ICT), this course teaches students the language and skills they need to understand and work in the world of computers. A focus on terminology is combined with vocabulary and grammar practice to give students the tools to use English in areas such as describing features and functions, applying for jobs and discussing the world of ICT. The Student's Book contains 30 topic-based units covering everything from computer essentials through to programming, web design, job-hunting, and future technologies. (English for computer users) Now in its fourth edition, Infotech is a comprehensive course in the English of computing, used and trusted by students and teachers all over the world.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.