Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Cambridge University Press ENGLISH VOCABULARY IN USE PRE-INTERMEDIATE AND INTERMEDIATE

Knihy

Cambridge University Press ENGLISH VOCABULARY IN USE PRE-INTERMEDIATE AND INTERMEDIATE

Hodnocení: 1x
  • 4

English Vocabulary in Use Série zahrnuje 4 učebnice slovní zásoby, které dodržují In Use formát a jsou doplněné několika CD-ROMy. Pro úroveň Elementary je k dispozici také CD Presentation Plus. Učebnice upevňují a rozšiřují slovní zásobu, a tím podporují sebejistotu studentů v ústním i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cambridge University Press ENGLISH VOCABULARY IN USE PRE-INTERMEDIATE AND INTERMEDIATE koupíte i tady

Specifikace Cambridge University Press ENGLISH VOCABULARY IN USE PRE-INTERMEDIATE AND INTERMEDIATE

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 528 Kč

English Vocabulary in Use Série zahrnuje 4 učebnice slovní zásoby, které dodržují In Use formát a jsou doplněné několika CD-ROMy. Pro úroveň Elementary je k dispozici také CD Presentation Plus. Učebnice upevňují a rozšiřují slovní zásobu, a tím podporují sebejistotu studentů v ústním i písemném vyjadřování. Praktický formát In Use pro snadné pochopení slovní zásoba je prezentována v kontextu na levé straně a cvičení jsou umístěny na pravé » ... a dál?

Produkt Cambridge University Press ENGLISH VOCABULARY IN USE PRE-INTERMEDIATE AND INTERMEDIATE

Cambridge University Press ENGLISH VOCABULARY IN USE PRE-INTERMEDIATE AND INTERMEDIATE - parametry

Název produktu: Cambridge University Press ENGLISH VOCABULARY IN USE PRE-INTERMEDIATE AND INTERMEDIATE
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 528 Kč
Maximální cena: 636 Kč
Ušetríte až: 108 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

English Vocabulary in Use Série zahrnuje 4 učebnice slovní zásoby, které dodržují In Use formát a jsou doplněné několika CD-ROMy. Pro úroveň Elementary je k dispozici také CD Presentation Plus. Učebnice upevňují a rozšiřují slovní zásobu, a tím podporují sebejistotu studentů v ústním i písemném vyjadřování. Praktický formát In Use pro snadné pochopení slovní zásoba je prezentována v kontextu na levé straně a cvičení jsou umístěny na pravé straně. Flexibilita dvoustránkové kapitoly lze libovolně využívat dle potřeb výuky. Současný jazyk do učebnic jsou zařazena pouze nejčastěji používaná slova a výrazy ze současné angličtiny (dle English Profile). Upozornění na nejčastější chyby speciální sekce poukazují na nejčastější chyby, které byly identifikovány v  Cambridge Learners Corpus . Autoři v těchto kapitolách radí studentům, jak se chybám co nejlépe vyhnout. (pre-intermediate and intermediate : with answers) Publikace: English Vocabulary in Use 3rd Edition Pre-Interm and Interm Edition with answers - Redman, Stuart. Anotace:

Procvičování slovní zásoby pro mírně a středně pokročilé studenty

se správným řešením ( 3. vydání)

Popis:

A new edition of the best-selling vocabulary practice title.

Whether you're studying on your own or in class, English Vocabulary

in Use Pre-intermediate and Intermediate covers all the words and

phrases you need at this level to understand and be understood in

English. This new edition is fully updated to make the book even

more relevant and accessible. Publikace: English Vocabulary in Use 3rd Edition Pre-Interm and Interm Edition with answers - Redman, Stuart. K tomuto titulu doporučujeme zakoupit publikaci "Test Your English Vocabulary in Use," která je výborná pro ověření nabytých znalostí.

English Vocabulary in Use Pre-Intermediate and Intermediate is the second level in the family of best-selling vocabulary reference and practice books from elementary to advanced. Vocabulary is clearly presented and contextualised on left-hand pages with practice activities on facing right-hand pages. Stuart RedmanPre-intermediate & intermediateCambridge 2003Kniha, angličtina, 264 stran Third Edition - Třetí vydání


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.