Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Brooke Davisová: Ztráty a nálezy

Próza - beletrie

Brooke Davisová: Ztráty a nálezy

Hodnocení: 1x
  • 4

Ztráty a nálezy - Brooke Davisová. Dojemný příběh o třech lidech, kteří zjistí, co znamená láska a život Millie je sedmiletá holčička se zrzavými kudrnami a červenými gumáky. Vede si seznam mrtvých tvorů, na němž kromě pavouka a sousedovic kočky figuruje také babička ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81356

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Brooke Davisová: Ztráty a nálezy koupíte i tady

Specifikace Brooke Davisová: Ztráty a nálezy

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 179 Kč

Světový bestseller: Dojemný příběh o třech lidech, kteří zjistí, co znamená láska a život Millie je sedmiletá holčička se zrzavými kudrnami a červenými gumáky. Vede si seznam mrtvých tvorů, na němž kromě pavouka a sousedovic kočky figuruje také babička a brzy na něm přibyde i tatínek. Jednoho dne ji ovšem maminka zanechá samotnou pod stojanem s  obrovitánskými spoďárami v  místním obchodním domě a už se nevrátí. Dvaaosmdesátiletá Agatha Pantha nevyšla od smrti manžela z domu a s nikým nepromluvila. Prázdnotu ve » ... a dál?

Produkt Brooke Davisová: Ztráty a nálezy

Brooke Davisová: Ztráty a nálezy - parametry

Název produktu: Brooke Davisová: Ztráty a nálezy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ztráty a nálezy - Brooke Davisová. Dojemný příběh otřech lidech, kteří zjistí, co znamená láska aživot Millie je sedmiletá holčička se zrzavými kudrnami ačervenými gumáky. Vede si seznam mrtvých tvorů, na němž kromě pavouka asousedovic kočky figuruje také babička abrzy na něm přibyde itatínek. Jednoho dne ji ovšem maminka zanechá samotnou pod stojanem sobrovitánskými spoďárami vmístním obchodním domě auž se nevrátí. Dvaaosmdesátiletá Agatha Pantha nevyšla od smrti manžela zdomu as nikým nepromluvila. Prázdnotu ve svém životě vyplňuje pořváváním po kolemjdoucích, sledováním nevyladěné televize asvým na minutu přesným denním rozvrhem. Tedy až do toho osudného dne, kdy si vprotějším domě všimne osamělé holčičky. Písař Karl kdysi špičkami prstů vyťukával milostné dopisy na ženinu sametovou kůži. Dnes ovšem sedí vdomově důchodců amoc dobře ví, že musí najít způsob, jak začít znovu žít. Atak odsud vnáhlém radostném popudu uprchne. Náhoda svede tyto tři dohromady. Společně se vydávají na cestu přes půlku Austrálie, aby našli Milliinu maminku av konečném důsledku zjistili, že imladí mohou být moudří, že stáří nerovná se smrti aže klíčem ke šťastnému životu by mohlo být iobčasné porušení pravidel. Pro čtenáře knih Stoletý stařík, který vylezl zokna azmizel, Podivný případ se psem, Projekt manželka aNepravděpodobná pouť Harolda Freye. Ztráty a nálezy - Brooke Davisová od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Brooke DavisováSvětový bestseller: Dojemný příběh o třech lidech, kteří zjistí, co znamená...Mladá fronta 2015Kniha, čeština, 272 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.