Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bronislava Hořejší: Mikroekonomie

Knihy

Bronislava Hořejší: Mikroekonomie

Hodnocení: 1x
  • 4

5. aktualizované vydání. Kniha analyzuje tržní chování a rozhodování jednotlivých mikroekonomických subjektů – jednotlivců (domácností), podnikatelských subjektů (firem) a státu (jako tvůrce „pravidel hry“, ale i jako zřizovatele hospodářských organizací). Učebnice je určena především studentům inženýrského (resp. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bronislava Hořejší: Mikroekonomie koupíte i tady

Specifikace Bronislava Hořejší: Mikroekonomie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 567 Kč

Další vydání úspěšné učebnice, bohatě doplněné o aktualizované příklady z domácího ekonomického prostředí, analyzuje chování a rozhodování jednotlivých mikroekonomických subjektů na trzích finální produkce i na trzích výrobních faktorů. Vysvětluje interakce jednotlivých subjektů a trhů i důsledky rozhodnutí státních orgánů na aktivity spotřebitelů a firem. ... a dál?

Produkt Bronislava Hořejší: Mikroekonomie

Bronislava Hořejší: Mikroekonomie - parametry

Název produktu: Bronislava Hořejší: Mikroekonomie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 567 Kč
Maximální cena: 779 Kč
Ušetríte až: 212 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

5. aktualizované vydání. Kniha analyzuje tržní chování a rozhodování jednotlivých mikroekonomických subjektů – jednotlivců (domácností), podnikatelských subjektů (firem) a státu (jako tvůrce „pravidel hry“, ale i jako zřizovatele hospodářských organizací). Učebnice je určena především studentům inženýrského (resp. magisterského) stupně vysokých škol. Její obsah vychází z osnov standardních kursů mikroekonomie na středně pokročilé úrovni.      Mikroekonomie popisuje a vysvětluje některé aspekty ekonomického chování lidí, a proto lze očekávat, že osloví i širší veřejnost. Vzhledem k tomu se autoři snažili, aby text byl srozumitelný také pro čtenáře bez hlubších předchozích znalostí mikroekonomie (náročnost a hloubka výkladu samozřejmě odpovídají  středně pokročilému kursu). Tam, kde je to vhodné a možné, autoři ilustrují výklad pomocí příkladů. Matematický výklad je omezen na nezbytně nutnou míru, podrobnější či složitější algebraické odvozování jednotlivých vztahů čtenář najde na konci příslušné kapitoly v matematickém dodatku. Výsledky příkladů jsou uvedeny souhrnně na konci učebnice. Jako příloha je zařazen slovník základních pojmů.           Publikace: Mikroekonomie, 5. vydání - Hořejší Bronislava;Macáková Libuše;Soukup Jindřich;Soukupová Jana. Další vydání úspěšné učebnice, bohatě doplněné o aktualizované příklady z domácího ekonomického prostředí, analyzuje chování a rozhodování jednotlivých mikroekonomických subjektů na trzích finální produkce i na trzích výrobních faktorů. Vysvětluje interakce jednotlivých subjektů a trhů i důsledky rozhodnutí státních orgánů na aktivity spotřebitelů a firem. Autoři v ní rozebírají chování firmy a formování nabídky, rozhodování spotřebitele v podmínkách rizika, včetně zvláštností trhů výrobních faktorů. Učebnice obsahuje nejen výklad standardní mikroekonomie, ale i nové, alternativní přístupy k této oblasti. Je určena jak pro inženýrské studium na ekonomických školách, tak i manažerům a podnikatelům se zájmem o mikroekonomickou problematiku. Publikace: Mikroekonomie, 5. vydání - Hořejší Bronislava;Macáková Libuše;Soukup Jindřich;Soukupová Jana. Mikroekonomie 5v. MP - Management Press - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná - 576 str. - ISBN: 978-80-7261-218-5 - Knih Bronislava HořejšíManagement Press 2010Kniha, čeština, 576 stran Autor knihy Bronislava Hořejší, Vydavatelstvo Management Press


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.