Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen BROMHEXIN 8 KM kapky 20 ml

Léky

BROMHEXIN 8 KM kapky 20 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Účinná látka: 1 ml (23 kapek) obsahuje 8 mg bromhexini hydrochloridum Další látky: Fenyklová silice, anýzová silice, levomenthol, mátová silice, glycerol, propylenglykol Indikační skupina: Expektorans, mukolytikum Charakteristika: Bromhexinhydrochlorid zkapalňuje a rozpouští průduškový hlen a usnadňuje jeho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.91275
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BROMHEXIN 8 KM kapky 20 ml koupíte i tady

Specifikace BROMHEXIN 8 KM kapky 20 ml

Kategorie Léky
Výrobce KREWEL MEUSELBACH
Nejnižší cena 44 Kč

1. CO JE BROMHEXIN 8 KM KAPKY A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Bromhexin 8 KM kapky je léčivý přípravek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest s hustým hlenem. K užití také při akutních a chronických onemocnění průdušek a plic, spojených s tvorbou vazkých hlenů. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE BROMHEXIN 8 KM KAPKY UŽÍVAT Neužívejte při přecitlivělosti na bromhexin, který je léčivou látkou léčivého přípravku  Bromhexin 8 KM kapky nebo na ostatní látky obsažené v přípravku. Bromhexin 8 » ... a dál?

Produkt BROMHEXIN 8 KM kapky 20 ml

BROMHEXIN 8 KM kapky 20 ml - parametry

Název produktu: BROMHEXIN 8 KM kapky 20 ml
Výrobce: KREWEL MEUSELBACH
Minimální cena: 44 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Účinná látka:

1 ml (23 kapek) obsahuje 8 mg bromhexini hydrochloridum Další látky:

Fenyklová silice, anýzová silice, levomenthol, mátová silice, glycerol, propylenglykol Indikační skupina:

Expektorans, mukolytikum Charakteristika:

Bromhexinhydrochlorid zkapalňuje a rozpouští průduškový hlen a usnadňuje jeho vykašlávání. Éterické oleje účinek bromhexinu výrazně podporují. Použití:

Zkapalňování vazkých hlenů a usnadnění jejich vykašlávání při akutních zánětech i chronických onemocněních průdušek a plic, zejména spojených se zvýšenou tvorbou hlenu nebo s poruchami vylučování hlenů. Neužívat:

Přípravek neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Rovněž jej neužívejte při současném podávání léků, které potlačují kašel (např. kodein brání vykašlávání zkapalněného hlenu a tím omezuje účinek bromhexinu), což představuje, zejména v nočních hodinách, riziko hromadění hlenu. Zvláštní opatrnosti je třeba dbát u nemocných se žaludečním vředem, neboť Bromhexin dráždí žaludeční sliznici. Nežádoucí účinky:

Bromhexin dráždí žaludeční sliznici a může vyvolávat trávící obtíže (nevolnost, pocit plnosti, nechutenství, dráždění ke zvracení). Ojediněle může dojít k reakcím z přecitlivělosti na kůži nebo sliznicích (svědění, otoky na obličeji, víčkách, patru a hltanu, provázené dušností i poklesem krevního tlaku). Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání přípravku poraďte s lékařem. Při současném podávání se salicyláty, fenylbutazonem a oxyfenbutazonem (léčiva s protizánětlivým účinkem) může dojít ke zvýšenému dráždění žaludeční sliznice a zesílení trávících obtíží. Současné podávání s antibiotiky (erytromycin, cefalexin, oxytetracyklin) vede ke zlepšenému přechodu antibiotik do plicní tkáně a tím ke zvýšení jejich účinnosti. Lékové interakce:

Bez porady s lékařem neužívejte současně s tímto přípravkem žádné volně prodejné přípravky. Pokud Vám lékař bude předepisovat nějaký jiný lék, informujte ho, že užíváte Bromhexin 12 KM - kapky. Pokud již užíváte jiné léky, je nutné poradit se s lékařem či lékárníkem o vhodnosti současného užívání s Bromhexinem 12 KM - kapkami. Kombinace s jinými léky na kašel (např. s antitusiky), proti bolestem (nesteroidními antiflogistiky) aj. může vyvolat nežádoucí účinky. Těhotenství a kojení:

Přípravek neužívejte během těhotenství a kojení. Dávkování:

Bromhexin 8 KM kapky se užívá po jídle a zapíjí se větším množstvím tekutiny. Přípravek je určen k perorálnímu podání. Pokud není předepsáno jinak, užívá se Bromhexin 8 KM kapky následovně: Dospělí a mládež nad 14 let: 3krát denně 23-46 kapek odpovídá denní dávce 24-48 mg bromhexin hydrochloridu. Mládež 12-14 let a pacienti s váhou pod 50 kg 3krát denně 23 kapek odpovídá denní dávce 24 mg bromhexin hydrochloridu. Nepodávat dětem mladším 12 let! Doba podávání je individuální a řídí se doporučením lékaře. Bez konzultace s lékařem neužívat déle než 4-5 dní! Upozornění:

Neobsahuje alkohol ani cukr. Je vhodný i pro diabetiky a dě


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.