Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Myčky nádobí » Vestavné myčky » Srovnání cen BOSCH SMI59M35EU

Vestavné myčky

BOSCH SMI59M35EU

Hodnocení: 30x
 • 3.53333

Doba otrockého mytí nádobí skončila! Z okovů nekonečné hory špinavého nádobí vás přichází osvobodit myčka BOSCH SMI59M35EU, pro kterou není překážkou ani ten nejšpinavější talíř! Myčka na nádobí zvládne najednou umýt až 14 jídelních sad, navíc je výborná i v sušení umytého nádobí. Mýt nádobí ale můžete i při poloviční náplni, funkce VarioSpeed zase nabízí dvojnásobně rychlejší mytí, než ostatní myčky ve stejné kategorii. Při hlučnost 46 dB navíc budete sotva vědět, že je myčka v chodu! více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.46733
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BOSCH SMI59M35EU koupíte i tady

BOSCH SMI59M35EU v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
 • 3.53333

Na základě 30 hodnocení

71% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti BOSCH SMI59M35EU

 • Dobře myje i suší.
 • Jednoduché ovládání.
 • Zadní noha stavitelná ze předu.
 • naprostá spokojenost

 • Měli jsme myčku Whirpool, nevím přesně typ, ale cenově byla pod 10.000 Kč. Co se umytí nádobí týče, byla daleko lepší.
 • Eco program myje dobře, ale docela mi vadí jeho délka 3,30 hod. U jiných myček je eco program kratší.
 • mohla by lepe susit
 • Dvířka nedrží pootevřená

Čerstvá hodnocení BOSCH SMI59M35EU

 • 4

Eva, 12. září 2016

 • velký prostor, kvalita mytí , možnost zrychlení programu mytí, výborná věc je umístění příborů nahoře

 • myčku je potřeba otvírat větší silou než předchozí typy, nevyhovuje umístění ovládacího panelu v místě otvírání myčky - panel mírně pruží při otvírání myčky , očekávám , že to bude slabá stránka výrobku

 • 5

Vlasta Březinová, 10. srpna 2016

 • Perfektní.....možná by mohla trochu víc sušit, ale moje předešlá nesušila skoro vůbec....

 • nic

 • 3

Helena N., 25. července 2016

 • Zabudování myčky je vyšší kutilský level, ale zvládli sme to. Velice jednoduše se nastavilo vše potřebné při uvedení do provozu.
 • Také oceňuji, že naše velmi tvrdá voda je pro tuto myčku jen předposledním stupněm, takže doufám, že by jí ta tvrdost nemusela až tak vadit.
 • Myčka je velice tichá, dobře se ovládá, skvělé je tlačítko na zrychlení programu. Pomalu si zvykáme na příborový šuplík, do kterého je nutné naskládat příbory jak lego jeden po druhém, což poměrně dlouho trvá. Dřív jsme měli myčku s košem na příbory ve spodním šuplíku, což je značně jednodušší. Líbí se mi možnost nastavení časovače až na 24 hodin v krocích po jedné hodině.

 • Měli jsme myčku Whirpool, nevím přesně typ, ale cenově byla pod 10.000 Kč. Co se umytí nádobí týče, byla daleko lepší.
 • Bosch si nedokáže poradit s připáleninami na pekáčích ani při několikerém mytí s nejlepšími tabletami Finish Quantum a při nejvýkonějším programu. Spoustu nádobí musíme domývat ručně.
 • Příbory v šuplíku taky bývají neumyté a to i přes to, že si dáváme opravdu záležet na jejich uložení do šuplíku - to píšou v návodu. Obzvláště u programu Eco pozorujeme o dost horší kvalitu sušení. Zatím se nám nejvíc osvědčil program Auto, ale ani ten není 100% ní.
 • Oproti předchozí myčce má Bosch malý zásobník na sůl. Vleze se tam jen cca 1 kg, u Whirpool byl zásobník na 2 kg. Vzhledem k tvrdosti naší vody budeme neustále doplňovat.
 • Zatím si nemůžeme zvyknout na rozložení šuplíků. Prostřední jde posouvat nahoru a dolů, nicméně kvůli hornímu příborovému šuplíku je pro ty ostatní koše méně místa. Takže když dáme prostřední šuplík nahoru, nevleze se tam ani 0,3l sklínka, když ho posuneme dolů, tak se do spodního šuplíku nevlezou talíře.
 • Z myčky sme dost rozčarovaní. Při nákupu jsme si mysleli, že přesedáme z trabanta do mercedesu, ale rozhodně tomu tak není. Jen doufám, že je alespoň zpracování myčky na tolik lepší, že vydrží déle než pět let (to vydržela ta předchozí, bo měla všechny komponenty plastové).

 • 3

kovboj, 11. července 2016

 • krátké používání, takže nelze zatím říci. Nicméně dětská pojistka funguje pouze při spuštěné myčce. Bylo by dobré kdyby fungovala kdykoli. Aby si děti nehrály s tlačítky.

 • 5

Zdena, 14. ledna 2016

 • S myčkou jsem velmi spokojená, velice mne překvapila tichost při mytí, dřívější myčka byla velice hlučná.


Specifikace BOSCH SMI59M35EU

Kategorie Vestavné myčky
Výrobce BOSCH
Nejnižší cena 12 719 Kč

Typ: vestavba Konstrukce vestavné myčky: přední panel Kapacita myčky (souprav): 14 Spotřeba energie (kWh): 0.93 Spotřeba vody (l): 9.5 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 266 Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 2660 Energetická třída: A++ Odhadované náklady mytí za 1 rok (Kč): 1170 Odhadované náklady mytí za 5 let (Kč): 5852 Odhadované náklady mytí za 10 let (Kč): 11704 Účinnost mytí: A Účinnost sušení: A Délka standardního programu (min): 210 Počet teplot: 4 Funkce myčky: indikace leštidla; indikace soli » ... a dál?

Produkt BOSCH SMI59M35EU

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Gorenje DPP ORA W

Gorenje DPP ORA W

od 4 966 Kč

Indesit DISR 57M19 CA EU

Indesit DISR 57M19 CA EU

od 6 999 Kč

BOSCH SMV48M30EU

BOSCH SMV48M30EU

od 12 669 Kč

Whirlpool WBC 3C26 X

Whirlpool WBC 3C26 X

od 10 990 Kč

Mora IM 631

Mora IM 631

od 7 281 Kč

BEKO DIN 16210

BEKO DIN 16210

od 6 970 Kč

Novinky z okolí


Bosch SPV53M70EU

Bosch SPV53M70EU

od 9 686 Kč

Bosch SKE 52M65

Bosch SKE 52M65

od 12 900 Kč

Bosch SMV58L60EU

Bosch SMV58L60EU

od 10 870 Kč

Bosch SMV41D10EU

Bosch SMV41D10EU

od 10 650 Kč

Bosch SPV 53M90EU

Bosch SPV 53M90EU

od 10 390 Kč

Bosch SMV54M90EU

Bosch SMV54M90EU

od 10 279 Kč

BOSCH SMI59M35EU - parametry

Název produktu: BOSCH SMI59M35EU
Výrobce: BOSCH
Minimální cena: 12 719 Kč
Maximální cena: 19 790 Kč
Ušetríte až: 7 071 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.53 bodů z 5
Počet hodnocení: 30 x
Hodnocení:
 • 3.53333
Podrobný popis:
 • Auto 3in1Funkce automatického přizpůsobení mycímu prostředku auto 3in1 Vám umožňuje mýt Vaše nádobí se všemi druhy na trhu dostupnými mycími prostředky(tablety 2in1, 3in1, 4in1 nebo tekuté či konvenční mycí prostředky) bez nutnosti dalšího programování.VarioSpeedCelých 14 nebo 13 jídelních souprav za 140 minut při standardním programu Eco 50 °C, to je již úctyhodný výkon! Při zvolení funkce VarioSpeed umyjete dokonce ještě dvakrát tak rychleji, tzn. za pouhých 70 minut. Neuvěřitelné!Eco 50 °CMycí program se sníženou spotřebou vody a energie dokonale umyje středně zašpiněné nádobí.1/2 náplňSpeciální funkce poloviční náplň je ideální pro mytí menšího množství nádobí. Díky této funkci ušetříte nejen vodu a energii, ale i doba mytí se příjemně zkrátí.Výměník teplaTakto úsporně působí systém výměníku tepla: teplo vznikající při mytí je využíváno pro předehřátí studené vody z kohoutku pro příští mycí chod. Toto zpětné získávání energie se společně s kondenzačním sušením stará o extrémně nízké hodnoty spotřeby! Zvláště hygienicky kromě toho probíhá sušení nádobí, protože při kondenzačním sušení není přiváděn žádný vnější vzduch. Kromě toho se při otevření spotřebiče po skončení programu už neobjeví nepříjemná oblaka horké páry.Regenerační elektronikaZaručuje nižší spotřebu speciální soli a vody při dosažení optimálním výsledku mytí. Elektronika registruje každou novou dávku čerstvé vody a v závislosti na nastaveném stupni tvrdosti rozhodne o tom, kdy je nutná regenerace změkčovače vody. Dávkovací asistentDávkovací asistent je přihrádka na mycí prostředky, která je umístěna na okraji horního koše – a tak je při vkládání nádobí uchráněna před kapajícími zbytky pokrmů. Během mycího cyklu spadne tableta do speciální „záchytné přihrádky“, kde se kontrolovaně zcela rozpustí a zaručuje vždy dokonalý výsledek mytí. Je tak vyloučeno, aby tableta zapadla jako dosud mezi talíře nebo do koše na příbory nebo aby se rozpustila nedokonale, čímž by nebyl zaručen optimální mycí výkon.Senzor naplněníSenzor naplnění zjistí množství nádobí v myčce, upraví podle toho spotřebu vody a v případě potřeby napustí čistou vodu. Tak je vždy použito optimální množství vody k dosažení perfektně čistého nádobí. Vhodné naplnění vodou vyhodnotí snímač otáček, který rozpozná hladinu vody. V případě, že je myčka plně naložena (velké množství nádobí), je pro namočení nutné větší množství vody a hladina vody klesá. V tomto případě myčka automaticky dopustí další vodu. Je-li v myčce nádobí menší množství nádobí, je voda určená k mytí značně zredukována.AquaStop se zárukouAquaStop se skládá:
 • ze speciální, dvouplášťové přívodní hadice
 • z bezpečnostního ventilu
 • plovákovým spínačem, umístěným na vaně. V případě vypnutého spotřebiče je bezpečnostní ventil bez proudu a tudíž uzavřený, a hadice jsou bez tlaku. Pokud myčka začíná umývat a je zapotřebí přísunu vody, bezpečnostní ventil se automaticky otevře. V případě, že ze spotřebiče nebo z hadice vytéká voda, je přívod vody do myčky automatic

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.