Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Bomil Král a kol.: Manažerské účetnictví

Knihy naučná literatura

Bomil Král a kol.: Manažerské účetnictví

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Manažerské účetnictví, 2. vydání - Kolektiv autorů. Nové, rozšířené vydání publikace předního českého odborníka a kolektivu jeho spolupracovníků nepopisuje pouze tradiční účetní metody a postupy; dokumentuje také vývoj ve využití progresivních metod řízení výnosnosti kapitálu, finanční pozice a peněžních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.80069

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Bomil Král a kol.: Manažerské účetnictví

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 841 Kč

Nové, rozšířené vydání publikace předního českého odborníka a kolektivu jeho spolupracovníků nepopisuje pouze tradiční účetní metody a postupy; dokumentuje také vývoj ve využití progresivních metod řízení výnosnosti kapitálu, finanční pozice a peněžních toků. Zaměřuje se přitom hlavně na čtyři průřezy, které významně ovlivňují výsledky podniků: na řízení po linii zákaznické, po linii výkonů, po linii odpovědnosti a po linii aktivit, činností a procesů. Nově je zpracováno a zařazeno téma vztahu manažerského » ... a dál?

Produkt Bomil Král a kol.: Manažerské účetnictví

Bomil Král a kol.: Manažerské účetnictví - parametry

Název produktu: Bomil Král a kol.: Manažerské účetnictví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 841 Kč
Maximální cena: 841 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Manažerské účetnictví, 2. vydání - Kolektiv autorů. Nové, rozšířené vydání publikace předního českého odborníka a kolektivu jeho spolupracovníků nepopisuje pouze tradiční účetní metody a postupy; dokumentuje také vývoj ve využití progresivních metod řízení výnosnosti kapitálu, finanční pozice a peněžních toků. Zaměřuje se přitom hlavně na čtyři průřezy, které významně ovlivňují výsledky podniků: na řízení po linii zákaznické, po linii výkonů, po linii odpovědnosti a po linii aktivit, činností a procesů. Nově je zpracováno a zařazeno téma vztahu manažerského účetnictví a systému řízení na bázi controllingu – vývoje controllingu a využití jeho principů v systému podnikového řízení. Kniha je určena nejen posluchačům VŠ a jiných vzdělávacích programů, ale i podnikovým manažerům, pracovníkům poskytujícím informační podporu managementu, poradcům a specialistům na hodnotové řízení. Publikace: Manažerské účetnictví, 2. vydání - Kolektiv autorů. Manažerské účetnictví MP - Management Press - Jazyk: CZ - 624 str. - ISBN: 978-80-7261-141-6 - Kniha Manažerské účetnictví - Bohumil Král poslední kus


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.