Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen BISACODYL-K DRG 5 mg 105 tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

BISACODYL-K DRG 5 mg 105 tablet

Hodnocení: 6x
  • 4

Přípravek působí na pohyblivost tlustého střeva a konečníku, při čemž nebolestivým rytmickým smršťováním podporuje vylučování stolice a plynů. Nezpůsobuje závislost. Indikace Přípravek se užívá při akutní funkční zácpě (např. při změně pobytu při cestování, při změně životosprávy). Dále se přípravek užívá k přípravě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78546
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BISACODYL-K DRG 5 mg 105 tablet koupíte i tady

Specifikace BISACODYL-K DRG 5 mg 105 tablet

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce KRKA
Nejnižší cena 138 Kč

Přípravek se užívá při akutní funkční zácpě (např. při změně pobytu při cestování, při změně životosprávy).  Dále se přípravek užívá k přípravě pacienta na operaci a k vyprázdnění střev před vyšetřením tlustého střeva (rentgenové, endoskopické, sonografické), po přechodnou dobu trvání obtíží při zácpě u bolestivých stavů v oblasti řitního otvoru (řitní trhliny, hemeroidy) a dále při druhotné zácpě, provázející jiné choroby na doporučení lékaře. ... a dál?

Produkt BISACODYL-K DRG 5 mg 105 tablet

BISACODYL-K DRG 5 mg 105 tablet - parametry

Název produktu: BISACODYL-K DRG 5 mg 105 tablet
Výrobce: KRKA
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 216 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek působí na pohyblivost tlustého střeva a konečníku, při čemž nebolestivým rytmickým smršťováním podporuje vylučování stolice a plynů. Nezpůsobuje závislost. Indikace Přípravek se užívá při akutní funkční zácpě (např. při změně pobytu při cestování, při změně životosprávy). Dále se přípravek užívá k přípravě pacienta na operaci a k vyprázdnění střev před vyšetřením tlustého střeva (rentgenové, endoskopické, sonografické), po přechodnou dobu trvání obtíží při zácpě u bolestivých stavů v oblasti řitního otvoru (řitní trhliny, hemeroidy) a dále při druhotné zácpě, provázející jiné choroby na doporučení lékaře. U pacientů dlouhodobě upoutaných na lůžko se přípravek může užívat při chronické zácpě pod dohledem lékaře. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti od 6 let. BISACODYL-K (Bisacodylum)   obalené tablety   Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce KRKA, d.d., Novo mesto, Slovinsko   Složení Aktivní látka: Bisacodylum 5 mg v 1 obalované tabletě Pomocné látky: monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, želatina, mastek, methakrylátový kopolymer typ A, methakrylátový kopolymer typ B, arabská klovatina, triacetin, sacharóza, voskové leštidlo, tartrazin, ponceau 4R   Indikační skupina Laxativum   Charakteristika Přípravek působí na pohyblivost tlustého střeva a konečníku, při čemž nebolestivým rytmickým smršťováním podporuje vylučování stolice a plynů. Nezpůsobuje závislost.   Indikace  Přípravek se užívá při akutní funkční zácpě (např. při změně pobytu při cestování, p BISACODYL - K 5 mg Projímadlo obsahující bisacodylum, působící na pohyblivost tlustého střeva, zvyšující střevní peristaltiku. Je vhodné při aktuní funkční zácpě, tedy např. při cestování, změně životosprávy. Na doporučení lékaře může být použito také k vyprázdnění před vyšetřením , apod.  Vhodný pro dospělé a děti od 2 let věku.  Není určen pro dlouhodobé každodenní užívání.  Užívání: obvykle 1-2 tablety denně před spaním.  Balení: 105 obalených tablet.  Účinně působí proti akutní zácpě. Farmakoterapeutická skupina: Léčiva proti zácpě. Pozorně čtěte příbalovou informaci!


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.