Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Beranovský a Jiří: Pasivní panelák? A to myslíte vážně?

Knihy

Beranovský a Jiří: Pasivní panelák? A to myslíte vážně?

Hodnocení: 1x
  • 4

Pasivní panelák? A to myslíte vážně? - a kolektiv Jiří Beranovský. Kniha je určena bytovým družstvům, sdružením vlastníků, odborníkům i dalším zájemcům o tuto problematiku. Čtenáři zde najdou doporučení, jak provést rekonstrukci panelových domů tak, aby minimalizovali energetickou náročnost objektu, a tedy i náklady ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82285

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Beranovský a Jiří: Pasivní panelák? A to myslíte vážně? koupíte i tady

Specifikace Beranovský a Jiří: Pasivní panelák? A to myslíte vážně?

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 177 Kč

Kniha je určena odborníkům, studentům, bytovým družstvům a sdružením vlastníků a dalším majitelům panelových domů. Shrnuje dnešní nejaktuálnější poznatky z oblasti rekonstrukcí panelových domů. Jednotlivá úsporná opatření jsou řazena encyklopedickou formu a jsou hodnocena z hlediska úspor energie a ekonomické efektivity. Na závěr knihy je zařazeno odborné vysvětlení jednotlivých pojmů. ... a dál?

Produkt Beranovský a  Jiří: Pasivní panelák? A to myslíte vážně?

Beranovský a Jiří: Pasivní panelák? A to myslíte vážně? - parametry

Název produktu: Beranovský a Jiří: Pasivní panelák? A to myslíte vážně?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 177 Kč
Maximální cena: 350 Kč
Ušetríte až: 173 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pasivní panelák? A to myslíte vážně? - a kolektiv Jiří Beranovský. Kniha je určena bytovým družstvům, sdružením vlastníků, odborníkům i dalším zájemcům o tuto problematiku. Čtenáři zde najdou doporučení, jak provést rekonstrukci panelových domů tak, aby minimalizovali energetickou náročnost objektu, a tedy i náklady na provoz jejich bytu, a zároveň dosáhli moderního bydlení s nadstandardní kvalitou vnitřního prostředí. Úsporná opatření jsou encyklopedickou formou přehledně rozčleněna do kapitol tak, aby čtenář rychle nalezl informace, které právě potřebuje. Kniha je členěna na kapitoly popisující jednotlivé skupiny úsporných opatření. Schéma těchto kapitol je jednotné. Po obecném úvodu jsou popsána konkrétní úsporná opatření, která jsou následně vyhodnocena z hlediska úspor energií a ekonomické efektivity. Pro snadnější orientaci v knize jsou v každé kapitole umístěny odkazy na související informace uvedené v dalších kapitolách. Na konci knihy je zařazeno odbornější vysvětlení základních pojmů s matematickými a fyzikálními doplňky. Kniha shrnuje dnešní nejaktuálnější poznatky z oblasti rekonstrukcí panelových domů. Cílem je ukázat čtenářům cestu k efektivnímu uplatnění takových úsporných opatření pro snižování energetické náročnosti panelových budov, která vycházejí z nejnovějších trendů a technologií a jsou v rámci stavební praxe realizovatelná. Pasivní panelák? A to myslíte vážně? - a kolektiv Jiří Beranovský od nakladatelství EkoWATT o.s. v kategorii Encyklopedie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.