Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Belckt Rami: Osud a Já

Knihy

Belckt Rami: Osud a Já

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato kniha vznikla na základě poradenské praxe autora. Čtenář si jistě najde odpovědi na vlastní trápení v případech, které se rozebírají na stránkách této knihy. Jsou uspořádány podle témat: jak být šťastný v osobním životě a jak vytvářet harmonické vztahy; rodina a děti; osud a duchovní vývoj; peníze a kariéra. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82285

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Belckt Rami: Osud a Já koupíte i tady

Specifikace Belckt Rami: Osud a Já

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 47 Kč

Táto kniha vznikla na základe poradenskej praxe autora. Väčšina ľudí rieši veľmi podobné, ak nie rovnaké problémy, takže každý čitateľ si iste nájde odpovede na vlastné trápenie v prípadoch, ktoré sa rozoberajú na stránkach tejto knihy. Sú usporiadané podľa tém: ako byť šťastný v osobnom živote a ako vytvárať harmonické vzťahy; rodina a deti; osud a duchovný vývoj; peniaze a kariéra. Autor vysvetľuje zákonitosti života a učí, ako na sebe pracovať. ... a dál?

Produkt Belckt Rami: Osud a Já

Belckt Rami: Osud a Já - parametry

Název produktu: Belckt Rami: Osud a Já
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 47 Kč
Maximální cena: 358 Kč
Ušetríte až: 311 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato kniha vznikla na základě poradenské praxe autora. Čtenář si jistě najde odpovědi na vlastní trápení v případech, které se rozebírají na stránkách této knihy. Jsou uspořádány podle témat: jak být šťastný v osobním životě a jak vytvářet harmonické vztahy; rodina a děti; osud a duchovní vývoj; peníze a kariéra. Autor vysvětluje zákonitosti života a učí, jak na sobě pracovat. Úryvek: Máte na výběr. Muzete Přijmout situaci s dcerou, video v ní projev karmy i Boží milosti, začít se zbavovat komplexem a strachu a posilovat vnitřní nebojácnost, ježek je založena na duchovním pohledu na život (ve všem je láska Boží; nic neprobíhá náhodně; vše, co se děje , je k lepšímu ...). Muzete být takové připraveni Přijmout jakoukoli zkoušku Božské lásky a rozvíjela Sebedůvěra, která je založena na lásce k sobě a sebeúcty a útvary se díky častému opakování afirmace (tvrzená typu ""jsem rozhodná"") ... Jestliže budete takto postupovat, pocítíte vnitřní uspokojeni, které nebude závisela na vnějších okolnostech. Tehdy zažijete velké změně k lepšímu. V osobním životě i ve finanční oblasti přijímejte vše klidně as láskou a pokračujte v práci na sobě v duchovní oblasti. Pak prožijete zbyly část života v blaženosti a Váš další život bude na velmi vysoké úrovni. Muzete se však takové rozhodnout jinak. Kvuli problémům s dcerou se můžete cítit ukřivděný; POkud si budete myslet, že život skončil, muzete trpěla depresemi, Zůstat ochromena pochybnosti o zítřky. Výsledek je v tomto případě jasný: rozvíjející se deprese a nechuť k životu, dokonce i tehdy, jestliže bude probíha něco dobrého ... Osud a Já - Rami Belckt. Tato kniha vznikla na základě poradenské praxe autora. Většina lidí řeší velmi podobné, ne-li stejné problémy, takže každý čtenář si jistě najde odpovědi na vlastní trápení v případech, jež jsou na stránkách této knihy rozebírány. Jsou uspořádané podle témat: jak být šťastný v osobním životě a jak vytvářet harmonické vztahy; rodina a děti; osud a duchovní vývoj; rozvoj osobnosti; peníze a kariéra; jak se zbavit strachu. Autor vysvětluje zákonitosti osudu a učí, jak na sobě pracovat, aby člověk získal vnitřní mír, pocit štěstí a smíření se svým životem. Moudrá teorie se snoubí s konkrétními praktickými návody pro běžný život. Osud a Já - Rami Belckt od nakladatelství Eugenika v kategorii | Astrologie, horoskopy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Táto kniha vznikla na základe poradenskej praxe autora. Väčšina ľudí rieši veľmi podobné, ak nie rovnaké problémy, takže každý čitateľ si iste nájde odpovede na vlastné trápenie v prípadoch, ktoré sa rozoberajú na stránkach tejto knihy. Sú usporiadané podľa tém: ako byť šťastný v osobnom živote a ako vytvárať harmonické vzťahy; rodina a deti; osud a duchovný vývoj; peniaze a kariéra. Autor vysvetľuje zákonitosti života a učí, ako na sebe pracovať.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.