Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Barbora Osvaldová, Alice Tejkalová: O reportáži, o reportérech

Knihy

Barbora Osvaldová, Alice Tejkalová: O reportáži, o reportérech

Hodnocení: 1x
  • 4

O reportáži, o reportérech - Barbora Osvaldová, Alice Tejkalová. Zdálo by se, že s reportáží je to snadné. Je to žánr očitého svědectví: autor by měl být události přítomen, zapsat, co viděl, a pořídit rozhovory s několika svědky. Pak by měl zvolit nositele děje (ať už kladného nebo záporného), zaznamenat autentické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Barbora Osvaldová, Alice Tejkalová: O reportáži, o reportérech koupíte i tady

Specifikace Barbora Osvaldová, Alice Tejkalová: O reportáži, o reportérech

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 124 Kč

Zdálo by se, že s reportáží je to snadné. Je to žánr očitého svědectví: autor by měl být události přítomen, zapsat, co viděl, a pořídit rozhovory s několika svědky. Pak by měl zvolit nositele děje (ať už kladného nebo záporného), zaznamenat autentické výpovědi a věc je hotova. Ale z textů, které autoři této monografie shromáždili, je jasné, že tak snadné to není. Očití svědkové se často (bez zlé vůle) mýlí, jiní věc zkreslují. Nestačí prostě zaznamenat událost, je třeba hledat a nacházet zajímavé detaily a » ... a dál?

Produkt Barbora Osvaldová, Alice Tejkalová: O reportáži, o reportérech

Barbora Osvaldová, Alice Tejkalová: O reportáži, o reportérech - parametry

Název produktu: Barbora Osvaldová, Alice Tejkalová: O reportáži, o reportérech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 157 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

O reportáži, o reportérech - Barbora Osvaldová, Alice Tejkalová. Zdálo by se, že s reportáží je to snadné. Je to žánr očitého svědectví: autor by měl být události přítomen, zapsat, co viděl, a pořídit rozhovory s několika svědky. Pak by měl zvolit nositele děje (ať už kladného nebo záporného), zaznamenat autentické výpovědi a věc je hotova. Ale z textů, které autoři této monografie shromáždili, je jasné, že tak snadné to není. Očití svědkové se často (bez zlé vůle) mýlí, jiní věc zkreslují. Nestačí prostě zaznamenat událost, je třeba hledat a nacházet zajímavé detaily a reportáž postavit především na nich. Při shromažďování příspěvků editoři, jako v předešlých monografiích (věnovaných žánrům fejetonu, interview a eseje), oslovili několik desítek autorů. Někteří odpověděli, že se na text na dané téma necítí, jiní slíbili příspěvek dodat, a slib nedodrželi. Shromážděné texty nicméně obsahují to nejzajímavější, co dnes žánr reportáže představuje v tisku, v rozhlase, v televizi, ve fotožurnalistice nebo na internetu. O reportáži, o reportérech - Barbora Osvaldová, Alice Tejkalová od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Výhodná nabídka O reportáži, o reportérech - Barbora Osvaldová, Alice Tejkalová + poukázka na další nákup v hodnotě 150,- Kč při nákupu nad 950 Kč od Karolinum v kategorii knihy > | za cenu 157,00 Kč!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.