Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen BALMANDOL olej 225 ml

Léky

BALMANDOL olej 225 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Medicinální olej o koupele i na pokožku. Má silný promašťující účinek. - Balmandol je olej, který se přidává do koupele nebo natírá přímo na suchou pokožku. Má 2 až 3-krát vyšší promašťující účinek než srovnatelné přípravky. Jeho hlavními součástmi jsou mandlový a parafinový olej (99,3 % objemu). Balmandol sa se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8707
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BALMANDOL olej 225 ml koupíte i tady

Specifikace BALMANDOL olej 225 ml

Kategorie Léky
Výrobce SPIRIG
Nejnižší cena 157 Kč

Přípravek se užívá jako doplňková léčba kožních chorob, které jsou provázeny projevy suché kůže. Čtěte pozorně... ... a dál?

Produkt BALMANDOL olej 225 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


BALMANDOL olej 225 ml - parametry

Název produktu: BALMANDOL olej 225 ml
Výrobce: SPIRIG
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Medicinální olej o koupele i na pokožku. Má silný promašťující účinek. - Balmandol je olej, který se přidává do koupele nebo natírá přímo na suchou pokožku. Má 2 až 3-krát vyšší promašťující účinek než srovnatelné přípravky. Jeho hlavními součástmi jsou mandlový a parafinový olej (99,3 % objemu). Balmandol sa se rozptýlí na hladině vody. Tenký zvláčňující film, který pokožku promastí a zabrání jejímu nadměrnému vysušování, vznikne vynořením těla nebo jeho částí z koupele. Jelikož Balmandol neobsahuje emulgátory, je možné a výhodné aplikovat jej přímo na pokožku. Příbalová informace - VP Informace pro použití, čtěte pozorně! BALMANDOL OLEJ Roztok k zevnímu použití. Držitel rozhodnutí o registraci / Výrobce Spirig Eastern a.s., Bratislava, Slovensko Složení: Léčivé látky: Oleum amygdalae 300 mg, Paraffinum perliquidum 693 mg v 1 g přípravku Pomocné látky: koncentrovaný olejový roztok tokoferolů, cyklometikon, poloxamér, parfém Indikační skupina: Dermatologikum Charakteristika: Balmandol je přípravek, který je určen k natírání na pokožku nebo k přidávání do koupele. Má silný promašťující účinek. Jeho hlavními součástmi jsou mandlový a parafinový olej, které po koupeli zůstanou na pokožce rozprostřeny jako tenký, pokožku zvláčňující povlak, který brání jejímu nadměrnému vysoušení. Indikace: Balmandol lze použít i bez doporučení lékaře jen jako doplňkovou léčbu kožních chorob, které jsou provázeny projevy suché kůže s šupinami nebo prasklinami, např. endogenní ekzem (neurodermitis), suchá šupící kůže (sebostáza), přecitlivělá a suchá pokožka kojenců a malých dětí, stařecká kůže (zejména svědící), lupenka a poruchy rohovění charakterizované tvorbou šupin (ichtyoza). Použití přípravku není omezeno věkem, může se používat i v době těhotenství a kojení. Kontraindikace: Balmandol nesmí používat nemocní se známou přecitlivělostí na některou ze součástí přípravku. Nežádoucí účinky: Přípravek je obvykle dobře snášen, ale mohou se vyskytnout projevy přecitlivělosti v podobě zarudnutí a svědění v místě nanášení. Tyto projevy vymizí záhy po vynechání přípravku, je však třeba další postup projednat s ošetřujícím lékařem. Při případném výskytu jiných neobvyklých reakcí přerušte ošetřování pokožky přípravkem a poraďte se s lékařem. Interakce: Balmandol může nepříznivě ovlivnit vstřebávání jiného kožního přípravku, proto je vhodné použít přípravky v časových odstupech. O současném používání jiných kožních přípravků se poraďte s ošetřujícím lékařem. Dávkování a způsob použití: Stanovené množství přípravku se nalije do koupele a rozmíchá. Doporučené množství pro celkovou koupel je 15 - 30 ml, pro celkovou koupel kojenců 5-10 ml. Balmandol je možno použít i jako kožní olej, např. po osprchování na vlhkou pokožku. Doba léčebné koupele je 10 - 15 minut při doporučené teplotě vody 35°C (uvedenou teplotu vody není nutno dodržet). Po koupeli kůži osušit lehkými dotyky ručníkem (ne třením). Není-li lékařem doporučeno jinak, je vhodné provádět koupel 2 - 3 krát týdně. Před lé


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.