Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Barvy, laky na dřevo » Barvy » Srovnání cen BALAKRYL UNI V2045

Barvy

BALAKRYL UNI V2045

Hodnocení: 2x
  • 4

Vodou ředitelná matní vrchní barva s univerzálním použitím do interiéru i exteriéru: nejlepší roztíratelnost ve své třídě dlouhá životnost nátěru rychleschnoucí a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.733

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BALAKRYL UNI V2045 koupíte i tady

Specifikace BALAKRYL UNI V2045

Kategorie Barvy
Výrobce BALAKRYL
Nejnižší cena 169 Kč

Vodou ředitelná matní vrchní barva s univerzálním použitím do interiéru i exteriéru: nejlepší roztíratelnost ve své třídě dlouhá životnost nátěru rychleschnoucí a bez zápachu pozinkovaný a ocelový plech, hliník, měď, beton, neglazovaná keramika, dřevo, dřevotřískové desky, vláknocementové materiály » ... a dál?

Produkt BALAKRYL UNI V2045

BALAKRYL UNI V2045 - parametry

Název produktu: BALAKRYL UNI V2045
Výrobce: BALAKRYL
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 1 642 Kč
Ušetríte až: 1 473 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vodou ředitelná matní vrchní barva s univerzálním použitím do interiéru i exteriéru: nejlepší roztíratelnost ve své třídě

dlouhá životnost nátěru

rychleschnoucí a bez zápachu

pozinkovaný a ocelový plech, hliník, měď, beton, neglazovaná keramika, dřevo, dřevotřískové desky, vláknocementové materiály

tělesa ústředního topení, okenní rámy, dveře, zárubně, zábradlí, střechy, nábytek, ale i hračky a dětský nábytek a podklady, které přicházejí do přímého kontaktu se suchými potravinami.

Ilustrativní foto Vodou ředitelná akrylátová vrchní barva s univerzálním použitím určena k novým i renovačním vrchním náterům na dřevo a kov.

Použití:

Univerzální vodou ředitelná akrylátová vrchní barva určena pro venkovní i vnitřní použití na dřevo a kov. Je určena k novým i renovačním vrchním náterům zejména pozinkovaného nebo ocelového plechu,hliníku, mědi, ale i betonu, neglazované keramiky, dřeva, dřevotřískových desek, vláknocementových materiálů a dalších. Barva je vhodná k náterům teles ústředního topení, okenních rámů, dveří, zárubní, zábradlí, střěch, nábytku apod. Ekologická receptura je vhodná i na nátěry hraček, dětského nábytku a podkladů, které přicházejí do přímého kontaktu se suchými potravinami.

Vlastnosti:

- hladký matný vzhled,

- nejlepší roztíratelnost ve své třídě,

- vysoce odolná proti povětrnostním vlivům,

- dlouhodobá životnost nátěru,

- rychleschnoucí a bez zápachu,

- výborná kryvost

Vydatnost:

6-9 m2 / kg v jedné vrstvě

Nátěrový postup: Barvu lze použít pro základní i vrchní nátěry a po zředění vodou i jako napouštědlo na porězní stavební materiály. Obsah před aplikací důkladne rozmíchejte. Dřevo - povrch musí být dokonale vybroušen a zbaven prachu. Savé podklady napusťte zředěným Balakryl UNI v 1-2 vrstvách. Pro venkovní více namáhané nátěry použijte Balakryl Fungicidní napouštědlo na dřevo. Kov - povrch je nutné zbavit rzi a očistit od mastnoty. Podklad natřete základní antikorozní barvou Balakryl Antikor v 1-2 vrstvách. Na takto upravené povrchy můžete nanášet neředěný Balakryl Uni v 2-3 vrstvách v intervalu 4-6 hodin. Teplota podkladu a okolí nesmí klesnout pod 10°C. Pomůcky po použití ihned omyjte vodou. Bezpečnostní opatření: Při nadýchání dopravte postiženého na čerstvý vzduch. Potřísněnou pokožku omyjte vodou a mýdlem. Oči v případě zasažení vymývejte 10-15 minut proudem vody. Při náhodném požití a zasažení očí vždy neprodleně vyhledejte lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte aerosoly. Zamezte styku s kůží a očima. Nátěr při zachování běžných pravidel osobní hygieny nepředstavuje žádné riziko. Technický list

Bezpečnostní list BALAKRYL, 1000, bílý, 0,7 kg, barva, natírat, mat


Nejoblíbenější barvy, laky na dřevo:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.