Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Aspirin 500 mg 20 Tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Aspirin 500 mg 20 Tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

POPIS Kyselina acetylsalicylová snižuje tvorbu prostaglandinů (fyziologicky účinných sloučenin, které se podílejí na vzniku zánětu), a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty.SLOŽENÍ1 tableta obsahuje:Léčivou látku: Acidum acetylsalicylicum 500 mgPomocné látky: Celulóza, kukuřičný škrobINDIKAČNÍ ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86817
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aspirin 500 mg 20 Tablet koupíte i tady

Specifikace Aspirin 500 mg 20 Tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce BAYER
Nejnižší cena 75 Kč

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením atd., má protizánětlivé účinky.... ... a dál?

Produkt Aspirin 500 mg 20 Tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Aspirin 500 mg 20 Tablet - parametry

Název produktu: Aspirin 500 mg 20 Tablet
Výrobce: BAYER
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 105 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

POPIS

Kyselina acetylsalicylová snižuje tvorbu prostaglandinů (fyziologicky účinných sloučenin, které se podílejí na vzniku zánětu), a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty.SLOŽENÍ1 tableta obsahuje:Léčivou látku: Acidum acetylsalicylicum 500 mgPomocné látky: Celulóza, kukuřičný škrobINDIKAČNÍ SKUPINAAnalgetikum, antipyretikum, antiflogistikumINDIKACEPřípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů a zad. Při nachlazení nebo chřipce k symptomatické úlevě od bolesti a horečky.Pouze na doporučení lékaře užívají přípravek dospělí při bolesti spojené se zánětem kloubů.V průběhu horečnatého onemocnění nepodávat dětem a mladistvým do 16 let.KONTRAINDIKACEPřípravek se nesmí užívat při: žaludečních a dvanácterníkových vředech,

zvýšené krvácivosti,

přecitlivělosti na kyselinu acetylsalicylovou, jiné salicyláty nebo pomocné látky,

astmatu, který se vyskytl po požití salicylátů, nebo látek s podobným účinkem, zejména u nesteroidních protizánětlivých léků,

kombinaci s metotrexátem při dávce 15 mg týdně či vyšší (Viz. Interakce),

v poslední třetině těhotenství, věku do 16 let a současně probíhajícím horečnatém onemocnění. Pouze ze zvlášť závažných důvodů a na doporučení lékaře se užívá při přecitlivělosti na jiné protizánětlivé a protirevmatické látky, při současné léčbě látkami snižujícími srážení krve (např. kumarinovými deriváty), při chronických nebo opakujících se žaludečních nebo dvanáctníkových obtížích, při poškození ledvin a při těžkém poškození jater, v první a druhé třetině těhotenství a během kojení (pouze v nízkých dávkách).NEŽÁDOUCÍ ÚČINKYTrávicí soustavaBolesti břicha, pálení žáhy, nevolnost, zvracení.Krvácení do žaludku a střev, které může vést k chudokrevnosti z nedostatku železa.Žaludeční a dvanácterníkové vředy a perforace.Byly popsány izolované případy poruch jaterních funkcí.Centrální nervový systémZávratě a hučení v uších, které obvykle svědčí o předávkování.Cévní soustavaVzhledem k vlivu na krevní srážlivost může být kyselina acetylsalicylová spojována se zvýšeným rizikem krvácení.PřecitlivělostNapř. kopřivka, kožní reakce, anafylaktická reakce (šokový stav), astma.O případném výskytu popsaných nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí je nutné informovat lékaře.INTERAKCEÚčinky Aspirinu a účinky jiných současně podávaných léčiv se mohou vzájemně ovlivňovat. Prosím informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.Kyselina acetylsalicylová ovlivňuje účinek následujících léčivých přípravků: zvyšuje účinky metotrexátu

zvyšuje riziko krvácení při současném užití antikoagulancií (léky snižující krevní srážlivost, např. kumarin, heparin)

zvyšuje riziko vzniku vředů a krvácení do trávicí soustavy při užití dalších nesteroidních protizánětlivých léčiv se salicyláty užívaných ve vyšších dávkách (≥ 3g denně),

snižuj


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.