Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen APO-IBUPROFEN Rapid 400 mg 10 tablet

Léky

APO-IBUPROFEN Rapid 400 mg 10 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je určen k použití u dospělých a mladistvých s hmotností nad 40 kg (od 12 let) k úlevě od mírné až středně silné bolesti. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules měkké tobolky K použití u dospělých a mladistvých s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77829
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? APO-IBUPROFEN Rapid 400 mg 10 tablet koupíte i tady

Specifikace APO-IBUPROFEN Rapid 400 mg 10 tablet

Kategorie Léky
Výrobce APOTEX
Nejnižší cena 29 Kč

Při akutních záchvatech migrény, bolesti hlavy, zubů, horečce. Snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky. ... a dál?

Produkt APO-IBUPROFEN Rapid 400 mg 10 tablet

APO-IBUPROFEN Rapid 400 mg 10 tablet - parametry

Název produktu: APO-IBUPROFEN Rapid 400 mg 10 tablet
Výrobce: APOTEX
Minimální cena: 29 Kč
Maximální cena: 63 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je určen k použití u dospělých a mladistvých s hmotností nad 40 kg (od 12 let) k úlevě od mírné až středně silné bolesti. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules měkké tobolky K použití u dospělých a mladistvých s hmotností nad 40 kg (od 12 let) Ibuprofenum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 4 dnů v případě bolesti a do 3 dnů v případě horečky a migrény, musíte se poradit s lékařem. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules používat 3. Jak se Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules uchovávat 6. Další informace 1. CO JE APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG SOFT CAPSULES A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je určen k použití u dospělých a mladistvých s hmotností nad 40 kg (od 12 let) k úlevě od mírné až středně silné bolesti, např. při bolesti hlavy, akutní migréně (s aurou nebo bez aury), bolestech svalů, menstruační bolesti, horečce a bolesti spojené s běžným nachlazením. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG SOFT CAPSULES POUŽÍVAT Prosím, přečtěte si následující informace. Nepoužívejte Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules, jestliže: - jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku ibuprofen nebo na kteroukoliv složku přípravku (viz bod 6) - jste v minulosti měl/a dušnost, astma, rýmu, otok nebo (svědivou) vyrážku po užití kyseliny acetylsalicylové (aspirin) nebo jiných podobných léků proti bolesti (NSAID) - jste v minulosti při léčbě nesteroidními antirevmatiky trpěl/a krvácením z trávicího traktu či jeho perforací (proděravěním) - trpíte (nebo jste v minulosti měla dvě či více takových příhod) opakovaným peptickým vředem nebo krvácením z trávicího traktu - trpíte poruchou krevní srážlivosti nebo máte jinou krvácivou poruchu - trpíte závažným selháváním jater, ledvin či srdce - trpíte mozko


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.