Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Apo-Ibuprofen 400 mg 30 tablet

Pohybový aparát

Apo-Ibuprofen 400 mg 30 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Apo-Ibuprofen 400 mg 30 tablet koupíte i tady

Specifikace Apo-Ibuprofen 400 mg 30 tablet

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce APOTEX
Nejnižší cena 38 Kč

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně... ... a dál?

Produkt Apo-Ibuprofen 400 mg 30 tablet

Apo-Ibuprofen 400 mg 30 tablet - parametry

Název produktu: Apo-Ibuprofen 400 mg 30 tablet
Výrobce: APOTEX
Minimální cena: 38 Kč
Maximální cena: 60 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3-5 dnů, poraďte se o dalším postupu s lékařem.- Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.V příbalové informaci naleznete:1. Co je přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg užívat3. Jak se přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg užívá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg

uchovávat6. Další informace1. CO JE PŘÍPRAVEK APO-IBUPROFEN 400 MG A K ČEMU SE POUŽÍVÁPřípravek APO-IBUPROFEN 400 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně.Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení.Přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se APO-IBUPROFEN 400 mg užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. V případě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře (artritidě a artróze) provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí se

přípravek používá pouze na doporučení lékaře.Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné tabletě určen pro dospělé a dospívající nad 12 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK APO-IBUPROFEN 400 MG UŽÍVATNeužívejte přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg- jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na ibuprofen (léčivá látka přípravku APO-IBUPROFEN 400 mg) nebo na některou pomocnou látku přípravku a při Strana 2 (celkem 5)přecitlivělosti na kyselinu acetylsalicylovou nebo některé jiné nesteroidní protizánětlivé léky, projevující se jako průduškové astma nebo kopřivka,- jestliže máte aktivní nebo opakující se vřed nebo krvácení do žaludku nebo dvanáctníku, při krvácení nebo proděravení v zažívacím traktu způsobených nesteroidními protizánětlivými léky v minulosti, - jestliže trpíte poruchou krvetvorby nebo poruchou krevní srážlivosti- jestliže máte závažné srdeční selhání.Přípravek nesmí užívat ženy v třetím trimestru těhotenství.Zvláštní opa


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.