Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen APO-IBUPROFEN 400 mg 100 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

APO-IBUPROFEN 400 mg 100 tablet

Hodnocení: 4x
  • 4.5

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88206
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? APO-IBUPROFEN 400 mg 100 tablet koupíte i tady

Specifikace APO-IBUPROFEN 400 mg 100 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce APOTEX
Nejnižší cena 81 Kč

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně... ... a dál?

Produkt APO-IBUPROFEN 400 mg 100 tablet

APO-IBUPROFEN 400 mg 100 tablet - parametry

Název produktu: APO-IBUPROFEN 400 mg 100 tablet
Výrobce: APOTEX
Minimální cena: 81 Kč
Maximální cena: 138 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
  • 4.5
Podrobný popis:

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3-5 dnů, poraďte se o dalším postupu s lékařem.- Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.V příbalové informaci naleznete:1. Co je přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg užívat3. Jak se přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg užívá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg

uchovávat6. Další informace1. CO JE PŘÍPRAVEK APO-IBUPROFEN 400 MG A K ČEMU SE POUŽÍVÁPřípravek APO-IBUPROFEN 400 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně.Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení.Přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se APO-IBUPROFEN 400 mg užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. V případě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře (artritidě a artróze) provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí se

přípravek používá pouze na doporučení lékaře.Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné tabletě určen pro dospělé a dospívající nad 12 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK APO-IBUPROFEN 400 MG UŽÍVATNeužívejte přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg- jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na ibuprofen (léčivá látka přípravku APO-IBUPROFEN 400 mg) nebo na některou pomocnou látku přípravku a při Strana 2 (celkem 5)přecitlivělosti na kyselinu acetylsalicylovou nebo některé jiné nesteroidní protizánětlivé léky, projevující se jako průduškové astma nebo kopřivka,- jestliže máte aktivní nebo opakující se vřed nebo krvácení do žaludku nebo dvanáctníku, při krvácení nebo proděravení v zažívacím traktu způsobených nesteroidními protizánětlivými léky v minulosti, - jestliže trpíte poruchou krvetvorby nebo poruchou krevní srážlivosti- jestliže máte závažné srdeční selhání.Přípravek nesmí užívat ženy v třetím trimestru těhotenství.Zvláštní opa


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.