Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen APO-CETIRIZIN 10 mg 20 tablet

Léky

APO-CETIRIZIN 10 mg 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

APO-CETIRIZIN 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum   Léčivý přípravek s účinnou látkou cetirizini dihydrochloridum k vnitřnímu užití. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.   Co naleznete v příbalové informaci: 1. Co je APO-CETIRIZIN a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77829
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? APO-CETIRIZIN 10 mg 20 tablet koupíte i tady

Specifikace APO-CETIRIZIN 10 mg 20 tablet

Kategorie Léky
Výrobce Chanelle Medical
Nejnižší cena 73 Kč

Symptomatická léčba alergické rinitidy, přidružené alergické konjunktivitidy a chronické idiopatické urtikárie. Čtěte pozorně... ... a dál?

Produkt APO-CETIRIZIN 10 mg 20 tablet

APO-CETIRIZIN 10 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: APO-CETIRIZIN 10 mg 20 tablet
Výrobce: Chanelle Medical
Minimální cena: 73 Kč
Maximální cena: 124 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

APO-CETIRIZIN 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum   Léčivý přípravek s účinnou látkou cetirizini dihydrochloridum k vnitřnímu užití. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.   Co naleznete v příbalové informaci: 1. Co je APO-CETIRIZIN a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete APO-CETIRIZIN užívat 3. Jak se APO-CETIRIZIN užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak APO-CETIRIZIN uchovávat 6. Obsah balení a další informace   1. Co je APO-CETIRIZIN a k čemu se používá Léčivou látkou přípravku APO-CETIRIZIN je cetirizin-dihydrochlorid. APO-CETIRIZIN je přípravek proti alergiím. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE - Vp

APO-CETIRIZIN 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.

Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však APO-CETIRIZIN musíte užívat pečlivě podle tohoto návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.

: Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požád.. Léčivý přípravek Apo-cetirizin účinně tlumí projevy alergie – zmírňuje nosní a oční projevy sezónní i celoroční alergické rýmy, pomáhá odstraňovat nepříjemné pocity při kopřivce. Tablety Apo-cetirizin jsou vhodné pro dospělé a děti od 6 let. APO-CETIRIZIN se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie). Symptomatická léčba alergické rinitidy, přidružené alergické konjunktivitidy a chronické idiopatické urtikárie. Čtěte podrobně příbalový leták. Apo-Cetirizin 10mg 20x10mg tablet od Apotex na www.GigaLekarna.cz za 79 Kč .


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.