Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen APO-CETIRIZIN 10 mg 10 tablet

Léky

APO-CETIRIZIN 10 mg 10 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

přípravek proti alergii APO-CETIRIZIN 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však APO-CETIRIZIN musíte užívat pečlivě podle tohoto návodu, aby Vám co ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77772
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? APO-CETIRIZIN 10 mg 10 tablet koupíte i tady

Specifikace APO-CETIRIZIN 10 mg 10 tablet

Kategorie Léky
Výrobce Chanelle Medical
Nejnižší cena 57 Kč

APO-CETIRIZIN 10MG obsahuje léčivou látku cetirizin-dihydrochlorid. Je určen k symptomatické léčbě sezónní a celoroční... ... a dál?

Produkt APO-CETIRIZIN 10 mg 10 tablet

APO-CETIRIZIN 10 mg 10 tablet - parametry

Název produktu: APO-CETIRIZIN 10 mg 10 tablet
Výrobce: Chanelle Medical
Minimální cena: 57 Kč
Maximální cena: 78 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

přípravek proti alergii APO-CETIRIZIN 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však APO-CETIRIZIN musíte užívat pečlivě podle tohoto návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Poku Léčivou látkou přípravku APO-CETIRIZINu je cetirizin-dihydrochlorid. APO-CETIRIZIN je přípravek proti alergiím. APO-CETIRIZIN se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie). Farmakoterapeutická skupina: Antihistaminika pro systémovou aplikaci. Pozorně čtěte příbalovou informaci! APO-CETIRIZIN 10MG obsahuje léčivou látku cetirizin-dihydrochlorid. Je určen k symptomatické léčbě sezónní a celoroční alergické rinitidy (senná rýma a celoroční alergická rýma) a chronické idiopatické urtikarie (kopřivka). Čtěte pozorně příbalový leták. Apo-Cetirizin 10mg 10x10mg tablet od Apotex na www.GigaLekarna.cz za 68 Kč . Apo-Cetirizin 10mg por.tbl.flm.10x10mg Léky/alergie/


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.