Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Antonín Draštík, Karel Hasch: Souhrnný rejstřík Sbírky soudních rozhodnutí a stanovisek Nejvyššího soudu ve věcech trestních 1962-2010 (E-KNIHA)

Učebnice/Odborná literatura

Antonín Draštík, Karel Hasch: Souhrnný rejstřík Sbírky soudních rozhodnutí a stanovisek Nejvyššího soudu ve věcech trestních 1962-2010 (E-KNIHA)

Hodnocení: 1x
  • 4

Souhrnný rejstřík Sbírky soudních rozhodnutí a stanovisek Nejvyššího soudu ve věcech trestních 1962-2010 - Karel Hasch, Antonín Draštík . Významným prostředkem pro zajišťování jednotné rozhodovací činnosti soudů v České republice je i Sbírka soudních rozhodnutí a stanovisek, kterou vydává Nejvyšší soud České ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Antonín Draštík, Karel Hasch: Souhrnný rejstřík Sbírky soudních rozhodnutí a stanovisek Nejvyššího soudu ve věcech trestních 1962-2010 (E-KNIHA) koupíte i tady

Specifikace Antonín Draštík, Karel Hasch: Souhrnný rejstřík Sbírky soudních rozhodnutí a stanovisek Nejvyššího soudu ve věcech trestních 1962-2010 (E-KNIHA)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 975 Kč

Významným prostředkem pro zajišťování jednotné zákonnosti v rozhodování soudů v České republice je i Sbírka soudních rozhodnutí a stanovisek, kterou vydává Nejvyšší soud České republiky. Od roku 2002 se tak děje na základě přímého zákonného zmocnění. Cílem vydání tohoto Souhrnného rejstříku je vytvořit pro práci soudců, státních zástupců, advokátů a zástupců dalších právnických profesí praktickou po­můcku, která reaguje na výrazné změny právního řádu, ke kterým došlo od 1. 1. 2010. Předkládaná publikace zahrnuje » ... a dál?

Produkt Antonín  Draštík, Karel  Hasch: Souhrnný rejstřík Sbírky soudních rozhodnutí a stanovisek Nejvyššího soudu ve věcech trestních 1962-2010 (E-KNIHA)

Antonín Draštík, Karel Hasch: Souhrnný rejstřík Sbírky soudních rozhodnutí a stanovisek Nejvyššího soudu ve věcech trestních 1962-2010 (E-KNIHA) - parametry

Název produktu: Antonín Draštík, Karel Hasch: Souhrnný rejstřík Sbírky soudních rozhodnutí a stanovisek Nejvyššího soudu ve věcech trestních 1962-2010 (E-KNIHA)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 975 Kč
Maximální cena: 1 086 Kč
Ušetríte až: 111 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Souhrnný rejstřík Sbírky soudních rozhodnutí a stanovisek Nejvyššího soudu ve věcech trestních 1962-2010 - Karel Hasch, Antonín Draštík . Významným prostředkem pro zajišťování jednotné rozhodovací činnosti soudů v České republice je i Sbírka soudních rozhodnutí a stanovisek, kterou vydává Nejvyšší soud České republiky. Od roku 2002 se tak děje na základě přímého zákonného zmocnění. Cílem vydání tohoto Souhrnného rejstříku je vytvořit pro práci soudců, státních zástupců, advokátů a zástupců dalších právnických profesí praktickou po­můcku, která reaguje na výrazné změny právního řádu, ke kterým došlo od 1. 1. 2010. Předkládaná publikace zahrnuje právní věty judikátů publikovaných ve Sbírce soudních rozhodnutí trestních od začátku roku 1962 až do poloviny roku 2010. Vzhledem k tomu, že 1. 1. 2010 nabyl účinnosti nový trestní kodex hmotného práva - trestní zákoník č. 40/2009 Sb., obsahuje toto vydání odkaz na nová právní ustanovení téměř u všech hmotněprávních judikátů. Pro lepší orientaci je za právní větu citovanou v původním znění navíc zařazena vysvětlující poznámka, a to u všech judikátů, u nichž došlo ke změně právní úpravy, popř. ke změně výkladu normy. Rejstřík má tři části: věcný rejstřík, kde jsou u jednotlivých hesel chronologicky seřazeny právní věty označené číslem judikátu a ročníku Sbírky, pod kterým byly uveřejněny, seznam věcných hesel umožňující orientaci ve věcném rejstříku podle čísla stránek a rejstřík právních předpisů, kde se u pří­slušného ustanovení uvádějí čísla a ročníky judikátů, v nichž bylo ustanovení vyloženo nebo aplikováno. Nově byl doplněn rejstřík tak, aby u judikátů týkajících se hmotného práva měl uživatel možnost přímo se orientovat v judikatuře tak, jak se vztahuje k jednotlivým ustanovením nového trestního zákoníku. Souhrnný rejstřík Sbírky soudních rozhodnutí a stanovisek Nejvyššího soudu ve věcech trestních 1962-2010 - Karel Hasch, Antonín Draštík od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Antonín Draštík, Karel Hasch, Vydavatelstvo Wolters Kluwer, Kniha,2011


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.