Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Anna Parisiová Magická čísla a bludné hvězdy

Knihy pro děti a mládež

Anna Parisiová Magická čísla a bludné hvězdy

Hodnocení: 1x
  • 4

Knížka začíná od prvních objevů a propočtů ve starém Egyptě a Mezopotámii a pokračuje až ke starému Řecku a Římu. Po krátkém úvodu následuje fiktivní rozhovor dětského čtenáře s tím či oním vědcem, který se mu snaží co nejsrozumitelnějším způsobem vysvětlit svou teorii a vyvrátit případné námitky. Každý problém je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Anna Parisiová Magická čísla a bludné hvězdy

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 160 Kč

Knížka začíná od prvních objevů a propočtů ve starém Egyptě a Mezopotámii a pokračuje až ke starému Řecku a Římu. Po krátkém úvodu následuje fiktivní rozhovor dětského čtenáře s tím či oním vědcem, který se mu snaží co nejsrozumitelnějším způsobem vysvětlit svou teorii a vyvrátit případné námitky. Každý problém je doplněn jednoduchým praktickým cvičením či pokusem, který si čtenář může provést i doma. Knížka je tak příjemným úvodem do základních matematický a fyzikálních poznatků. ... a dál?

Produkt Anna Parisiová Magická čísla a bludné hvězdy

Anna Parisiová Magická čísla a bludné hvězdy - parametry

Název produktu: Anna Parisiová Magická čísla a bludné hvězdy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 160 Kč
Maximální cena: 176 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Knížka začíná od prvních objevů a propočtů ve starém Egyptě a Mezopotámii a pokračuje až ke starému Řecku a Římu. Po krátkém úvodu následuje fiktivní rozhovor dětského čtenáře s tím či oním vědcem, který se mu snaží co nejsrozumitelnějším způsobem vysvětlit svou teorii a vyvrátit případné námitky. Každý problém je doplněn jednoduchým praktickým cvičením či pokusem, který si čtenář může provést i doma. Knížka je tak příjemným úvodem do základních matematický a fyzikálních poznatků. Knížka mapující první nesmělé pokroky vědy v Egyptě a Mezopotámii, důležité objevy slavných řeckých učenců a příspěvky Římanů je psána v podobě fiktivních rozhovorů dítěte s učencem či filozofem, kter


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.