Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Anatolij Někrasov: Omezující pouta lásky

Knihy naučná literatura

Anatolij Někrasov: Omezující pouta lásky

Hodnocení: 1x
  • 4

Omezující pouta lásky - Někrasov Anatolij Omezující pouta lásky Anatolij Někrasov je slavný ruský psycholog, jenž mnoho let pomáhá svým klientům osobnostně i duchovně růst, rozvíjet partnerské vztahy a budovat šťastné rodiny. V této knize se hluboce zamýšlí nad deformací citů mezi členy rodiny, a hlavně pak mateřské ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82308

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anatolij Někrasov: Omezující pouta lásky koupíte i tady

Specifikace Anatolij Někrasov: Omezující pouta lásky

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 202 Kč

Autor sa hlboko zamýšľa nad deformáciou citov medzi členmi rodiny. Po prečítaní tejto knihy uvidíte svoj rodinné aj parnterské vzťahy v novom svetle. Nekrasov vám pomôže zmeniť pohľad na zásadné veci, správne nastaviť priority, ovplyvniť osud vašich detí tak, aby mohli byť šťastné, a zlepšiť vzťahy s rodičmi. Ak sa otvoríte prirodzenej sebaláske a láske, mnohé problémy sa rozplynú a vám aj vašim najbližším sa začne oveľa viac dariť. ... a dál?

Produkt Anatolij Někrasov: Omezující pouta lásky

Anatolij Někrasov: Omezující pouta lásky - parametry

Název produktu: Anatolij Někrasov: Omezující pouta lásky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 202 Kč
Maximální cena: 264 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Omezující pouta lásky - Někrasov Anatolij Omezující pouta lásky Anatolij Někrasov je slavný ruský psycholog, jenž mnoho let pomáhá svým klientům osobnostně i duchovně růst, rozvíjet partnerské vztahy a budovat šťastné rodiny. V této knize se hluboce zamýšlí nad deformací citů mezi členy rodiny, a hlavně pak mateřské lásky, jejíž posvátnost a opěvované sebeobětování si dovoluje zpochybňovat. Jakmile si přečtete tuto knihu, uvidíte své rodinné i partnerské vztahy v novém světle. Autor vám pomůže změnit pohled na zásadní věci, správně nastavit priority, ovlivnit osud vašich dětí a zlepšit vztahy s rodiči. Pokud se otevřete přirozené sebelásce a lásce, četné problémy se rozplynou a vám i vašim nejbližším se začne mnohem lépe dařit. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Partnerské vztahy od Eugenika naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Autor sa hlboko zamýšľa nad deformáciou citov medzi členmi rodiny. Po prečítaní tejto knihy uvidíte svoj rodinné aj parnterské vzťahy v novom svetle. Nekrasov vám pomôže zmeniť pohľad na zásadné veci, správne nastaviť priority, ovplyvniť osud vašich detí tak, aby mohli byť šťastné, a zlepšiť vzťahy s rodičmi. Ak sa otvoríte prirodzenej sebaláske a láske, mnohé problémy sa rozplynú a vám aj vašim najbližším sa začne oveľa viac dariť.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.