Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Anastasia Novych: Duchovní praktiky a meditace

Učebnice/Odborná literatura

Anastasia Novych: Duchovní praktiky a meditace

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato kniha je výborným průvodcem pro každého, kdo se vydal na duchovní cestu. Představuje meditace a duchovní praktiky pro probuzení Duše a vnitřních sil. Kniha obsahuje i informace o Agapitu Pečerském, jeho unikátní portrét a modlitbu za spásu Duše. Myslíte na své blízké a chcete, aby je andělé doprovázeli na jejich ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anastasia Novych: Duchovní praktiky a meditace koupíte i tady

Specifikace Anastasia Novych: Duchovní praktiky a meditace

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 86 Kč

V této brožuře najdete jednoduché a účinné meditace z knih Anastasie Novych. Duchovní cvičení jsou tak snadná, že jsou dostupná každému, dokonce i těm, kteří nikdy nezkoušeli žádnou duchovní praktiku. Efektivnost a účinnost meditací bude také zajímavá pro ty, kteří se už dlouhou dobu věnují sebezdokonalování svých neobyčejných schopností. Tyto duchovní praktiky jsou unikátním zdrojem pro všechny, kteří prahnou po tom, aby poznali sami sebe a našli svou duchovni cestu. ... a dál?

Produkt Anastasia Novych: Duchovní praktiky a meditace

Anastasia Novych: Duchovní praktiky a meditace - parametry

Název produktu: Anastasia Novych: Duchovní praktiky a meditace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 86 Kč
Maximální cena: 120 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato kniha je výborným průvodcem pro každého, kdo se vydal na duchovní cestu. Představuje meditace a duchovní praktiky pro probuzení Duše a vnitřních sil. Kniha obsahuje i informace o Agapitu Pečerském, jeho unikátní portrét a modlitbu za spásu Duše. Myslíte na své blízké a chcete, aby je andělé doprovázeli na jejich cestě životem a poskytovali jim ochranu v každý okamžik jejich života? Umístěte jejich fotografii do tohoto nádherného fotorámečku s andělem držícím vybroušenou skleněnou kouli. Fotorámeček s andělem je vhodný na fotografie ve velikosti 15 x 10 cm. Andělé - kdo jsou a jak nám pomáhají?

Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. Výška x šířka fotorámečku

20 x 17,5 cm Na velikost fotografie

10 x 15 cm (nebo 9 x 13 cm) Materiál

pryskyřice - polyresin Publikace: Duchovní praktiky a meditace - Anastasia Novych. V této brožuře najdete jednoduché a účinné meditace z knih

Anastasie Novych. Duchovní cvičení jsou tak snadná, že jsou

dostupná každému, dokonce i těm, kteří nikdy nezkoušeli žádnou

duchovní praktiku. Efektivnost a účinnost meditací bude také

zajímavá pro ty, kteří se už dlouhou dobu věnují sebezdokonalování

svých neobyčejných schopností.

Tyto duchovní praktiky jsou unikátním zdrojem pro všechny, kteří

prahnou po tom, aby poznali sami sebe a našli svou duchovni cestu. Publikace: Duchovní praktiky a meditace - Anastasia Novych.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.