Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Analergin 10 mg 90 tablet

Léky

Analergin 10 mg 90 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Analergin Potahované tablety (Cetirizini dihydrochloridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. - Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78506
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Analergin 10 mg 90 tablet koupíte i tady

Specifikace Analergin 10 mg 90 tablet

Kategorie Léky
Výrobce TEVA
Nejnižší cena 163 Kč

Přípravek se u dospělých a dětí od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, nebo ke zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie). Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Analergin 10 mg 90 tablet

Analergin 10 mg 90 tablet - parametry

Název produktu: Analergin 10 mg 90 tablet
Výrobce: TEVA
Minimální cena: 163 Kč
Maximální cena: 207 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Analergin Potahované tablety (Cetirizini dihydrochloridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. - Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4 - Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové info ANALERGIN Tablety s obsahem cetirizin-dihydrochloridu pro boj s alergiemi pro dospělé a děti od 6 let věku. Analergin je vhodné použít pro zmírnění nosních a očních symptomů sezónní i celoroční alergické rýmy a příznaků kopřivky bez jasného původu.  Není vhodný k užívání pro těhotné a kojící ženy.  Užívání: obvykle 1 denně.  Balení: 90 tablet. Pomocné látky: monohydrát laktosy, magnesium-stearát, mikrokrystalická celulosa, koloidní bezvodný oxid křemičitý, Opadry potahová látka obsahující hypromelózu, oxid titaničitý a makrogol 4000. Léčivý přípravek Analergin účinně tlumí projevy alergie – zmírňuje nosní a oční projevy sezónní i celoroční alergické rýmy, pomáhá odstraňovat nepříjemné pocity při kopřivce. Tablety Analergin jsou vhodné pro dospělé a děti od 6 let. Analergin 90 tablet od Teva na www.GigaLekarna.cz za 163 Kč . Analergin por.tbl.flm. 90x10mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.