Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen ANAG Účtová osnova, České účetní standardy, postupy účtování pro podnikatele 2012

Učebnice/Odborná literatura

ANAG Účtová osnova, České účetní standardy, postupy účtování pro podnikatele 2012

Hodnocení: 1x
  • 4

Účtová osnova, České účetní standardy, postupy účtování pro podnikatele 2012 - Jana Svatošová, Jana Trávníčková. Publikace „Účtová osnova, České účetní standardy – postupy účtování pro podnikatele“ obsahuje aktuální právní předpisy v oblasti účetnictví pro rok 2012. Část věnovaná vyhlášce č. 500/2002 Sb., v aktuálním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.80973

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ANAG Účtová osnova, České účetní standardy, postupy účtování pro podnikatele 2012

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 295 Kč

Publikace: Účtová osnova, České účetní standardy – postupy účtování pro podnikatele - 7. vydání - Jana Svatošová;Jana Trávníčková. Publikace „Účtová osnova, České účetní standardy – postupy účtování pro podnikatele“ obsahuje aktuální právní předpisy v oblasti účetnictví. Publikace: Účtová osnova, České účetní standardy – postupy účtování pro podnikatele - 7. vydání - Jana Svatošová;Jana Trávníčková. ... a dál?

Produkt ANAG Účtová osnova, České účetní standardy, postupy účtování pro podnikatele 2012

ANAG Účtová osnova, České účetní standardy, postupy účtování pro podnikatele 2012 - parametry

Název produktu: ANAG Účtová osnova, České účetní standardy, postupy účtování pro podnikatele 2012
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 295 Kč
Maximální cena: 295 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Účtová osnova, České účetní standardy, postupy účtování pro podnikatele 2012 - Jana Svatošová, Jana Trávníčková. Publikace „Účtová osnova, České účetní standardy – postupy účtování pro podnikatele“ obsahuje aktuální právní předpisy v oblasti účetnictví pro rok 2012. Část věnovaná vyhlášce č. 500/2002 Sb., v aktuálním znění, obsahuje také podrobný komentář k poslední novele vyhlášky (zejména ustanovení týkajících se přeměn obchodních společností a družstev, oprav v důsledku nesprávného účtování o nákladech a výnosech v minulých účetních obdobích a zápočtu uhrazených záloh na daň z příjmů a rezervy na daň z příjmů). Dále tato kniha obsahuje návrh účtového rozvrhu pro podnikatele, návrh formulářů pro účetní závěrky, základní účetní zásady a praktické příklady k některým ustanovením vyhlášky. Součástí publikace jsou aktuální právní předpisy v oblasti účetnictví pro rok 2012, tj. znění Českých účetních standardů pro podnikatele a úplné znění zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví Účtová osnova, České účetní standardy, postupy účtování pro podnikatele 2012 - Jana Svatošová, Jana Trávníčková od nakladatelství Anag v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.