Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Alternativa Univerzální súfismus

Knihy naučná literatura

Alternativa Univerzální súfismus

Hodnocení: 1x
  • 4

Universální súfismus je filosofický či náboženský směr, hojně citovaný v esoterické literatuře, ale dosud u nás málo známý. Sdružuje v sobě vědomě evropské gnostické tradice, stejně jako buddhismus, kabbalu či hinduismus a islám. Pomocí meditace, hudby, tance a respektování etických norem povznáší súfista svou duši a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.65745

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alternativa Univerzální súfismus

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 147 Kč

Súfismus není teorie, neobsahuje žádné dogma. Vstřebal západní vlivy hermetismu, gnosticismu, neoplatonismu, stejně jako... ... a dál?

Produkt Alternativa Univerzální súfismus

Alternativa Univerzální súfismus - parametry

Název produktu: Alternativa Univerzální súfismus
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 147 Kč
Maximální cena: 147 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Universální súfismus je filosofický či náboženský směr, hojně citovaný v esoterické literatuře, ale dosud u nás málo známý. Sdružuje v sobě vědomě evropské gnostické tradice, stejně jako buddhismus, kabbalu či hinduismus a islám. Pomocí meditace, hudby, tance a respektování etických norem povznáší súfista svou duši a dosahuje vyššího vědomí. Současný holandský autor je stoupencem tohoto světového hnutí a podává hluboký a zasvěcený výklad. Seznam obrázků Seznam fotografií Poděkování Předmluva Úvod 1. Původ a historie súfismu 2. Hazrat Inayat Khan 3. Cesta súfismu na západ 4. Univerzální súfismus: poselství duchovní svobody 5. Filozofie súfismu 6. Cesta duše 7. Náš vztah k Bohu: ideál Boha 8. Mysticismus: jednota s Bohem 9. Morální kultura 10. Mysticismus zvuku 11. Zdraví a léčení 12. Ideál míru: několik společenských aspektů Súfismus není teorie, neobsahuje žádné dogma. Vstřebal západní vlivy hermetismu, gnosticismu, neoplatonismu, stejně jako východní vliv buddhismu, zoroastrianismu, učení véd a islámu. Tato kniha je zasvěceným a hlubokým pohledem na celý systém a jeho historii. Přináší také podrobný vhled do učení známého mystika Hazarata Inayata Khana, který žil v první polovině našeho století. Autor knihy H.J. Witteveen, Vydavatelstvo Alternativa,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.