Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Alexandra Bruce: Odhalené Tajemství

Knihy naučná literatura

Alexandra Bruce: Odhalené Tajemství

Hodnocení: 1x
  • 4

Kompletní neautorizovaný průvodce „Tajemstvím“ (the Secret) „Tajemství“ se stalo nepřehlédnutelnou společenskou událostí, jaké se objevují jen jednou za několik let. Díky maximální pozornosti médií, které se mu dostalo, o tomto knižním i filmovém bestseleru téměř každý přinejmenším slyšel. Ale co přesně „Tajemství“ ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alexandra Bruce: Odhalené Tajemství

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 74 Kč

Tajemství se stalo nepřehlédnutelnou společenskou událostí, jaké se objevují jen jednou za několik let. Díky maximální pozornosti médií, které se mu dostalo, o tomto knižním i filmovém bestseleru téměř každý přinejmenším slyšel. Ale co přesně Tajemství vlastně je? A skutečně funguje? Alexandra Bruce se zabývá pozadím tohoto fenoménu, a to od samých jeho počátků v Austrálii až po rekordní prodeje, díky nimž se jeho tvůrkyně Rhonda Byrne stala nejúspěšnější debutující autorkou v historii. Alexandra Bruce se zamýšlí » ... a dál?

Produkt Alexandra Bruce: Odhalené Tajemství

Alexandra Bruce: Odhalené Tajemství - parametry

Název produktu: Alexandra Bruce: Odhalené Tajemství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 94 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kompletní neautorizovaný průvodce „Tajemstvím“ (the Secret) „Tajemství“ se stalo nepřehlédnutelnou společenskou událostí, jaké se objevují jen jednou za několik let. Díky maximální pozornosti médií, které se mu dostalo, o tomto knižním i filmovém bestseleru téměř každý přinejmenším slyšel. Ale co přesně „Tajemství“ vlastně je? A skutečně funguje? Alexandra Bruce se zabývá pozadím tohoto fenoménu, a to od samých jeho počátků v Austrálii až po rekordní prodeje, díky nimž se jeho tvůrkyně Rhonda Byrne stala nejúspěšnější debutující autorkou v historii. Alexandra Bruce se zamýšlí nad skutečným obsahem Tajemství a podrobně zkoumá jeho nejdůležitější aspekty a souvislosti. Zabývá se především tématy jako je: - hnutí Nová myšlenka a návody, „jak zbohatnout“, tak jak je uvádějí klasické svépomocné knihy Wallace D. Wattlese, Napoleona Hilla a Charlese Haanela; - moudrost současných vůdců v oblasti osobního rozvoje, jakými jsou Jack Canfield, Bob Proctor, Michael Bernard Beckwith, James Ray, Bob Doyle, Lisa Nichols, Bill Harris a další učitelé, kteří se v Tajemství objevují; - kontroverze kolem Jerryho a Esther Hicks a kolektivního vě­domí nazývajícího se „Abraham“, kteří původně představovali základní pilíř filmu, ale po neshodách z něj byli vystřiženi; - problém slučitelnosti Tajemství s křesťanstvím; - pojem viny v myšlení New Age: Skutečně si každý vytváříme svou vlastní realitu? Ke skutečnému pochopení významu Tajemství je třeba získat dostatečný rozhled – a právě ten vám tato kniha poskytuje v plné míře. Najdete zde také plné znění knihy „Jistou cestou k bohatství“ která stála na samém počátku. Tajemství se dotýká těch nejcitlivějších věcí: jaké jsou vaše základní hodnoty, co pro vás představuje úspěch a dosahujete-li toho, co za úspěch považujete. Vnímáte spojení s „vyšší mocí“? Existuje skutečně nějaký snadný způsob, jak harmonicky propojit práci, rodinu i své fungování ve společnosti a vše tvořivě skloubit ve smysluplný způsob života? Západní civilizace nás učí přikládat směřování k úspěchu velký význam; jsme-li konfrontováni s tím, čeho jsme dosáhli, případně nedosáhli, okamžitě se dostává do popředí ona všudypřítomná latentní úzkost. Tajemství, které slibuje, že „lze mít vše“, se díky tomu stalo jednou z nejprodávanějších knih roku 2007 (v počtu prodaných výtisků ji předstihl pouze nový díl Harryho Pottera). Kniha, kterou držíte v rukou, se snaží zprostředkovat hlubší pozadí a kontext ke smršti myšlenek, jež předkládá Rhonda Byrne a přibližně dvacet „učitelů“, autorů Tajemství. Poněkud nepřesná představa, že učitelé, kteří se objevují ve filmu a v knize, prezentují jednotnou metodu, jak dosahovat životních cílů, neodpovídá skutečnosti. Někteří z nich tvoří určité duchovní společenství, jiní jsou spíše vědecky orientovaní, další jsou zaměřeni více technicky a nejméně jeden z nich se zcela otevřeně hlásí k okultní nauce. Na jednu stranu se můžete spolehnout, že v této knize nenarazíte na obyvatele Plejád či Zeta Reticuli ani na klepy o bulvárních


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.