Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem - Jan Bárta, Olga Hochmannová, Jiří Škampa

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem - Jan Bárta, Olga Hochmannová, Jiří Škampa

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem - Bárta Jan;Hochmannová Olga;Škampa Jiří. Komentář, který reaguje na novelu zákona o dani z přidané hodnoty účinnou od 1. dubna 2011, podává výklad všech ustanovení zákona o dani z přidané hodnoty v návaznosti na novelizovanou směrnici EU k DPH. Jednoduchou a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.80965
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem - Jan Bárta, Olga Hochmannová, Jiří Škampa

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 279 Kč

Publikace: Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem - Bárta Jan;Hochmannová Olga;Škampa Jiří. Komentář, který reaguje na novelu zákona o dani z přidané hodnoty účinnou od 1. dubna 2011, podává výklad všech ustanovení zákona o dani z přidané hodnoty v návaznosti na novelizovanou směrnici EU k DPH. Jednoduchou a přístupnou formou vysvětluje zásady systému DPH. Současně upozorňuje i na vybranou související judikaturu Soudního dvora Evropské unie a Nejvyššího správního soudu ČR. Dále jsou v publikaci uvedeny » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem - Jan Bárta, Olga Hochmannová, Jiří Škampa

Aleš Čeněk Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem - Jan Bárta, Olga Hochmannová, Jiří Škampa - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem - Jan Bárta, Olga Hochmannová, Jiří Škampa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 279 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem - Bárta Jan;Hochmannová Olga;Škampa Jiří. Komentář, který reaguje na novelu zákona o dani z přidané hodnoty účinnou od 1. dubna 2011, podává výklad všech ustanovení zákona o dani z přidané hodnoty v návaznosti na novelizovanou směrnici EU k DPH. Jednoduchou a přístupnou formou vysvětluje zásady systému DPH. Současně upozorňuje i na vybranou související judikaturu Soudního dvora Evropské unie a Nejvyššího správního soudu ČR. Dále jsou v publikaci uvedeny praktické příklady a základní odkazy na účtování a souvislosti s daní z příjmů. Publikace: Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem - Bárta Jan;Hochmannová Olga;Škampa Jiří.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.