Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Statistické nástroje ekonomického výzkumu - Bohumil Kába, Libuše Svatošová

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Statistické nástroje ekonomického výzkumu - Bohumil Kába, Libuše Svatošová

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Statistické nástroje ekonomického výzkumu - Kába Bohumil;Svatošová Libuše. Cílem publikace je seznámit odbornou ekonomickou veřejnost se základními statistickými metodami pořizování, zpracování a vyhodnocování jednorozměrných i vícerozměrných datových souborů. Výklad jednotlivých statistických procedur, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82273
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aleš Čeněk Statistické nástroje ekonomického výzkumu - Bohumil Kába, Libuše Svatošová koupíte i tady

Specifikace Aleš Čeněk Statistické nástroje ekonomického výzkumu - Bohumil Kába, Libuše Svatošová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 169 Kč

Cílem publikace je seznámit odbornou ekonomickou veřejnost se základními statistickými metodami pořizování, zpracování a vyhodnocování jednorozměrných i vícerozměrných datových souborů. Výklad jednotlivých statistických procedur, které dovolují získat z dat podstatné informace a dosažené výsledky využít pro kvalifikovaná rozhodnutí, je veden důsledně aplikačním způsobem, v němž jsou akcentovány praktické výpočetní postupy a interpretace dosažených výsledků. Efektivní a úplné využití všech diskutovaných » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Statistické nástroje ekonomického výzkumu - Bohumil Kába, Libuše Svatošová

Aleš Čeněk Statistické nástroje ekonomického výzkumu - Bohumil Kába, Libuše Svatošová - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Statistické nástroje ekonomického výzkumu - Bohumil Kába, Libuše Svatošová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 251 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Statistické nástroje ekonomického výzkumu - Kába Bohumil;Svatošová Libuše. Cílem publikace je seznámit odbornou ekonomickou veřejnost se základními statistickými metodami pořizování, zpracování a vyhodnocování jednorozměrných i vícerozměrných datových souborů. Výklad jednotlivých statistických procedur, které dovolují získat z dat podstatné informace a dosažené výsledky využít pro kvalifikovaná rozhodnutí, je veden důsledně aplikačním způsobem, v němž jsou akcentovány praktické výpočetní postupy a interpretace dosažených výsledků. Efektivní a úplné využití všech diskutovaných statistických metod je podmíněno adekvátní počítačovou podporou. Z tohoto důvodu autoři jednotlivé analytické metody nejenom popisují, ale zejména ukazují, jak jsou implementovány ve statistickém programovém systému SAS. Uvádějí klíčové procedury tohoto systému a na podrobně řešených příkladech dokládají jeho široké možnosti ve výzkumné práci a vysvětlují, jak dosažené výsledky interpretovat a prezentovat. Publikace: Statistické nástroje ekonomického výzkumu - Kába Bohumil;Svatošová Libuše.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.